Конкурс з української мови імені Петра Яцика

Проведено ІІ (районний) етап XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

        23 листопада 2019 року на базі Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області  проведено ІІ (районний) етап XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти району.

        Вітаємо переможців конкурсу:

        3 клас

        I місце – Дячко Софію, ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Бандура В.Р.);

        ІІ місце – Масло Ігоря, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Зеленська М.Л.);

        IIІ місце – Довгалюка Артема, учня  НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Петрусенко Г.О.).

        4 клас

        І місце – Гавриш Анастасію, ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Козіна Н.О.);

        II  місце – Лебедєву Юлію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ №1 ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Галка Н.М.);

        ІІІ місце – Угляр Дарину, ученицю Фрунзенської  загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Байдуганова Л.В.).

        5 клас

        I місце – Муц Наталію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Малицька Г.О.);

        II місце – Тимошенко Євгенію, ученицю Фрунзенської  загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Глушко Н.А.);

        III місце – Терещенка Кирила, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Осьмак В.В.).

        6 клас

        I місце – Левенець Євгенію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня  поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гульчак  А.В.);

        II місце – Юсупову Катерину, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Глушко Н.А.);

        III місце – Ніколаєнко Аліну,  ученицю Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кобенко Н.А.).

        7 клас

        I місце – Марисюк Дар’ю, ученицю Новоолексіївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Тарасенко Н.І.);

        II місце – Зуєву Валерію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Золотарьова К.П.);

ІІІ місце – Семенець Домініку, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Зінурова Н.С.).

        8 клас

        I місце – Шокарєву Анастасію, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Шарлай Н.О.);

        II місце – Запорожченко Віолету,  ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кутюк Б.В.);

        III місце – Золотаренко Софію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кутюк Б.В.).

        9 клас

        I місце – Семенюк Світлану, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Глушко Н.А.);

        II місце – Демиденко Лідію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кобенко Н.А.);

        III місце – Остапчук Валерію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Осьмак В.В.);

        ІІІ місце – Литвиненко Анастасію, НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кутюк Б.В.).

10 клас

        І місце – Меркушеву Аліну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Золотаренко А.В.);

        ІІ місце – Сузанську Дар’ю, ученицю Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Ісадкова Н.В.);

        ІІІ місце – Вязніковцеву Маргариту, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Довгалюк С.В.);

        11 клас

        І місце – Алєничева Дмитра, учня Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Асатрян К.С.);

        ІІ місце – Золотухіну Софію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Малицька Г.О.);

        ІІІ місце – Піжук Марію, ученицю Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Зінурова Н. С.);

        ІІІ місце – Притулу Тетяну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гульчак А.В.).

You may also like...

Залишити відповідь