Олімпіади з географії

Проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади  з географії

       23 листопада 2019 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області»  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії.

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

       8 клас

       І  місце – Булюк   Ангеліну,  ученицю  Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Подоляк С.М.)

       ІІ місце – Бондар Євгена,  учня  Новогригорівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гаращенко С.Ф.)

       ІІ місце – Семілетова Кирила, учня  Рівненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гапшенко М.М.)

       ІІІ місце – Семілєтову Марію, ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Пирогов І.А.)       

       ІІІ місце – Конотоп Тимура, учня  НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Осьмак О.В.)       

       9 клас

       ІІ місце – Очкур Наталію, ученицю  НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Осьмак О.В.)       

       ІІ місце – Клевцова Єгора, учня  Новогригорівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гаращенко С.Ф.)

       ІІІ місце – Соца  Івана, учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Пирогов І.А.)       

       ІІІ місце – Роман Анастасію,  ученицю  Привільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Бородін С.В.)

       10 клас

       ІІ місце – Юр’єву Дар’ю, ученицю  НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Осьмак О.В.)       

       ІІ місце – Романенка  Іллю, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Головіна Л.П.)

       ІІІ місце – Карпачеву Катерину,  ученицю  Партизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Чупахіна Т.П.)

       ІІІ місце – Кривицьку Анастасію, ученицю Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Ігнатенко В.І.).

       ІІІ місце – Іванову  Дар’ю,  ученицю  Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Подоляк С.М.)

       11 клас

       І місце – Різченко Аліну, ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Пирогов І.А.)

       ІІ місце – Галича  Івана, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Ігнатенко В.І)

       ІІ місце – Черняк Нонну, ученицю  Новодмитрівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель  Фесенко Ю.В.)

       ІІІ  місце – Карпова Ростислава,  учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Осьмак О.В.)       

 

За інформацією Відділу освіти та
Генічеського районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь