Олімпіади з інформаційних технологій

Проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

        23 листопада 2019 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області»  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій.

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

        8 клас

        І місце – Лисенка Івана, учня Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гриненко В.О.)

        ІІ місце – Андросова Андрія, учня навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Бандура В.В.)

        ІІ місце – Коломійця Артема, учня Чонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчительПетровська Н.М.)

        ІІІ місце – Войжовича Євгена, учня навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний  навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Каламбет Ю.О.)

        ІІІ місце – Грекову Арину, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мацків Н.В.)

        ІІІ місце – Курицьку Єлизавету, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Шликова О.В.)

        9 клас

        І місце – Тернавську Валерію, ученицю навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний  навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Каламбет Ю.О.)

        ІІ місце – Стрембовського Богдана, учня навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кравець Т.О.)

        ІІІ місце – Голякова Микиту, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель    Шликова О.В.)

        ІІІ місце – Сейдаметова Сейдамета, учня Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель   Гриненко В.О.)

        ІІІ місце – Туманова Микиту, учня Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель            Ярошко Л.В.)

 

        10 клас

        І місце – Русака Ярослава, учня навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний  навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Каламбет Ю.О.)

ІІ місце – Іванів Оксану, ученицю навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Бандура В.В.)

        ІІ місце – Стрюченка Івана, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Шликова О.В.)

        ІІІ місце – Купаєву Сніжану, ученицю Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Марисюк Ю.С.)

        ІІІ місце – Логвінова Олександра, учня Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Ярошко Л.В.)

        ІІІ місце – Асанову Гайде, учениця Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель          Гриненко В.О.)

        11 клас

        І місце – Густого Діомида, учня навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний  навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Каламбет Ю.О.)

ІІ місце – Бородіну Світлану, ученицю навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кравець Т.О.)

ІІ місце – Сажнєва Станіслава, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель      Шликова О.В.)

ІІІ місце – Демідову Анастасію, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель        Гриненко В.О.)

ІІІ місце – Шупрудька Владислава, учня Щорсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель        Челебієв І.І.)

 

За інформацією Відділу освіти та
Генічеського районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь