Олімпіади з історії

Проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

       23 листопада 2019 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області»  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії.

       Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

       8 клас

       І  місце – Кобзара  Максима,  учня  Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гуляєв О.В.)

       ІІ місце – Рудницьку Дарину,  ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Головіна Л.П.)

       ІІ місце – Бойко Альону, ученицю  Фрунзенської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мартинова О.П.)

       ІІІ місце – Скрипніченко Тетяну, ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Головіна Л.П.)       

       9 клас

       ІІ місце – Караханову Мадіну, ученицю  Щасливцівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Тутова І.Д.)       

       ІІІ місце – Бушлю Валерію, ученицю  Чонгарської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Куприянова Г.М.)

       ІІІ місце – Демчук Ольгу, ученицю  Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Стецька А.В.)       

       ІІІ місце – Машталер Сніжану,  ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Федосова О. А.)       

       10 клас

       І місце – Асанова Ельдара учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Федосова О. А.)       

       ІІ місце – Куліша Назара, учня  Чонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Купріянова Г.М.)

       ІІ місце – Ісадкова Олександра, Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Царьонкова Ж.С.)

       ІІІ місце – Чибічика Івана,  учня  Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Стешенко С.Т.)

       11 клас

       І місце – Платонова Іллю, учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Головіна Л.П.)

       ІІ місце – Потапову Софію, ученицю Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Пилип`як В.А.)

       ІІІ  місце – Нікішичеву Вікторію,  ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Добролюбова М.Е.)

 

За інформацією Відділу освіти та
Генічеського районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь