Семінар учителів математики

Районний семінар учителів математики

       21 листопада 2019 року в Петрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів математики з теми «Наскрізні лінії компетентностей та їх реалізація на уроках математики».

       Директор школи Любов Вікторівна Верещага представила Ганну Василівну Дубіну, вчителя математики вищої кваліфікаційної категорії, старшого вчителя, як креативного педагога, ознайомила з методикою та результативністю її роботи. Урок алгебри в 9 класі із застосуванням системи динамічної математики GeoGebra, на якому вчитель і здобувачі освіти стали соавторами математичного музичного витвору на тему: «Перетворення графіків функцій». Високий рівень володіння новітніми педагогічними технологіями, інноваційний підхід до проведення уроку, використання різноманітних прийомів і методів дозволили здобувачам добре засвоїти тему, відчути себе дослідниками; вчителю – реалізувати змістові лінії компетентностей, а присутнім отримати приємні враження. Практичний блок завершився майстер-класом з моделювання за допомогою 3D – ручки. Ганна Василівна поділилася досвідом використання 3D –ручки на уроках математики, як найкращим способом візуалізації математичних моделей, а також надала можливість колегам із закладів освіти району виготовити моделі геометричних фігур.

       Підводячи підсумки, завідувач Генічеським районним методичним кабінетом Ірина Володимирівна Куницька висловила загальну думку всіх присутніх про те, що наразі стає потреба інших знань, інших компетенцій. Динаміка змін, що відбуваються в сучасному світі, вимагає змін у підходах до освітнього процесу, і проведення семінару є тому свідченням.

 

За інформацією Відділу освіти та
Генічеського районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь