Семінар вчителів хімії у Догмарівській ЗОШ

Районний семінар вчителів хімії
у Догмарівській загальноосвітній
школі І-ІІІ ступенів.

       28 листопада 2019 року на базі Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області відбувся районний семінар вчителів хімії з теми «Проектна робота як засіб творчого розвитку учнів і метод кращого засвоєння знань».

         Директор школи Світлана Широка-Кобець розпочала семінар з привітання, заступником директора з виховної роботи Наталією Цибою було проведене «ранкове коло», під час якого гості привітали один одного та висловили свої побажання та очікування від семінару.

         Практичну частину розпочала Тетяна Лисенко, вчитель хімії, яка поділилася своїм досвідом щодо реалізації групової роботи на уроках хімії через проектну діяльність і провела урок в 9 класі з теми «Значення окисно-відновних реакцій у природі, житті людини й техніці». Дев’ятикласники, об’єднанні заздалегідь в групи,  представили інформаційні та прикладні проекти, продемонструвавши не лише знання з хімії, а й креативний та творчий підхід до вивчення цього предмету. Після закінчення уроку Тетяна Олександрівна презентувала учасникам семінару учнівські проекти: (лепбуки, відеоролики ).

         Підводячи підсумки, учасники семінару зазначили,  що одним з найкращих методів діяльністі на уроці є  проектна робота, яка формує соціалізовану особистість та допомагає учням скласти більш об’єктивне, зважене уявлення про роль хімічних знань.

 

             За інформацією Відділу освіти
та Генічеського районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь