Олімпіада з математики

Проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської
учнівської олімпіади  з математики

  30 листопада 2019 року на базі навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області» відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики.

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

6 клас

І місце – Олійник Віолетту, ученицю навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний  навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Каламбет Ю.О.)

ІІ місце – Тимченко Дар’ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель       Шликова О.В.)

ІІ місце – Хохлову Анастасію, ученицю Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель       Даніна Л.В.)

ІІІ місце – Дубового Сергія, учня Привільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Водько Г.А.)

7 клас

І місце – Мороза Максима, учня  Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Грушевська О.П.)

ІІ місце – Кияшка Максима, учня навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Семенець Н.О.)

ІІ місце – Семенець Домініку, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель       Шликова О.В.)

ІІІ місце – Ялового Леоніда, учня Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель         Скобля А.М.)

ІІІ місце – Уськова Олексія, учня Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель         Бородкіна Ю.О.)

ІІІ місце – Цибу Віктора, учня Партизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Азмєєва С.Е.)

8 клас

ІІ місце – Кобзара Максима, учня Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель          Халілова Л.П.)

ІІ місце – Золотаренко Софію, ученицю навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Неймет І.В.)

ІІІ місце – Кобець Діану, ученицю навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний  навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Пасекіна Л.О.)

ІІІ місце – Лукомського Олександра, учня Плавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель       Павленко О.О.)

ІІІ місце – Кулика Данила, учня Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель          Жеріхова Ю.В.)

9 клас

І місце – Русака Ярослава, учня навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний  навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Дарморез А.В.)

ІІ місце – Гуртовенка Микиту, учня Партизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель       Азмєєва С.І.)

ІІІ місце – Соца Івана, учня навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Семенець Н.О.)

ІІІ місце – Пілата Михайла, учня Чонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель        Ступакова І.І.)

ІІІ місце – Голякова Микиту, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель   Шликова О.В.)

10 клас

ІІ місце – Якушева Микиту, учня навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний  навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Ольховська Н.В.)

ІІ місце – Романенка Іллю, учня навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Неймет І.В.)

ІІІ місце – Семілєтову Олександру, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель    Гульчак Є.А.)

ІІІ місце – Кулакова Андрія, учня Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Ковальова С.С.)

ІІІ місце – Паська Олексія, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель            Мацків Н.В.)

11 клас

ІІ місце – Белічка Микиту, учня Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель           Черняєва Л.Г.)

ІІ місце – Горенка Данієля, учня Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель        Тейфурова О.В.)

ІІІ місце – Велігодського Сергія, учня навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний  навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Дарморез А.В.)

ІІІ місце – Галича Івана, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель      Шликова О.В.)

ІІІ місце – Черняк Нонну, ученицю Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель         Скобля А.М.)

 

За інформацією Відділу освіти та
Генічеського районного методичного кабінету

 

You may also like...

Залишити відповідь