Семінар вчителів російської мови та зарубіжної літератури

Відбувся районний семінар вчителів російської мови та зарубіжної літератури у Партизанській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів

 

     «Ми віримо в себе, ми віримо в дитину, ми віримо у свою справу», –  під таким гаслом навчають і виховують здобувачів освіти вчителі російської мови і зарубіжної літератури Партизанської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів. Саме вони приймали у себе учасників районного семінару 29 листопада 2019 року, на якому було обговорено тему щодо компетентнісного навчання в сучасній школі.

   Школа, що розташована на території смт Риково, вражає своєю чистотою, затишком, доброзичливістю і гостинністю. Поряд з учасниками семінару її господарі – в.о. директора навчального закладу Вівтаник Олександр Борисович та його заступник Азмєєва Саліє Енверівна.

   Учителі зарубіжної літератури Федоряка Надія Олександрівна і Городова Наталя Миколаївна запросили присутніх на свої уроки. Надія Олександрівна разом із своєю молодою колегою Христиною Миколаївною Удод провела п’ятикласників шляхами еволюції головного героя казки  англійського письменника Оскара Уайльда «Хлопчик – зірка». Справжньою барвистою окрасою уроку в 5-А класі стало виконання учнями завдань з природознавства.

    Городова Наталя Миколаївна, використовуючи інтерактивні прийоми та методи, разом із учнями 7-А класу досліджувала життєвий вибір синів Тараса Бульби. Українське національне вбрання школярів, кадри художнього фільму  «Тарас Бульба», відеофільм, самостійно підготовлений семикласницею, повість Миколи Гоголя  –  усе це створювало романтично – героїчну атмосферу уроку.

   Обговорюючи уроки, вчителі – члени районного методичного об’єднання, відмітили, що стандарти та ідеї нової української школи щодо формування в здобувачів освіти компетентностей в дії.

You may also like...

Залишити відповідь