Олімпіади з хімії

Проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

       07 грудня 2019 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області»  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії.

       Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

       7 клас

       І місце – Коваленко Вікторію, ученицю  НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мустафаєва Н.Т.)       

       ІІ  місце – Кобец Анастасію,  ученицю  Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кобець Т.О.)

       ІІ місце – Симонову Вікторію, ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кудряшова О.О.)       

       ІІ місце – Семенець Домініку, ученицю Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Шароварова С. П.).

       ІІІ місце – Кузнецову Маргариту, ученицю Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мацків І.І.).

       ІІІ місце – Волкодава  Івана,  учня  Привільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Дашко Я.А.)

       ІІІ місце – Білокурову  Евеліну,  ученицю  Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Люманова М.Р.)

       8 клас

       ІІ місце – Золотаренко Софію, ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кудряшова  О.О.)       

ІІ місце – Конотопа Тимура, учня  НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мустафаєва Н.Т.)       

       ІІІ місце – Кобзара  Максима, учня  Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Куліш А.В.)

       ІІІ місце – Сірмана  Дмитра, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Шароварова С.П.)

 

       9 клас

       ІІ місце – Тернавську Валерію, ученицю  НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мустафаєва Н.Т.)       

       ІІ місце – Бушлі Валерію, ученицю  Чонгарської  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради   Херсонської  області  (вчитель  Петросян А.С.)

ІІІ місце – Соца  Івана, учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кудряшова О.О.)       

       ІІІ місце – Едемова Нарімана,  учня  Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Куліш А.В.)

       ІІІ місце – Єрошенко  Анастасію,  ученицю  Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гапшенко М.М..)

       10 клас

       І місце – Козлова  Владислава,  учня  НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мустафаєва Н.Т.)       

       ІІ місце – Шеремета Кирила,  учня  Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гапшенко М.М..)

       ІІ місце – Асанова Ельдара, учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кудряшова О.О.)       

ІІІ місце – Кулакова Андрія,  учня  Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Люманова М.Р.)

       11 клас

       ІІ місце – Короля Миколу, учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кудряшова О.О.)

ІІ місце – Галича  Івана, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Шароварова С.П.)

ІІІ місце – Шевчика Дениса,  учня  Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Куліш А.В.)

       ІІІ місце – Нікішичеву Вікторію,  ученицю  НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мустафаєва Н.Т.) 

                                                  

За інформацією Відділу освіти та
Генічеського районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь