«Розвиток мовлення дітей раннього віку з використанням інтерактивних технологій»

Районне методичне об’єднання вихователів дітей раннього віку проведено на базі Генічеського ясел-садка №3 «Казка»

 

        10 грудня 2019 року на базі Генічеського ясел-садка №3 «Казка» комбінованого типу Генічеської районної ради Херсонської області відбулося методичне об’єднання вихователів дітей раннього віку з теми «Розвиток мовлення дітей раннього віку з використанням інтерактивних технологій».

        На заході була присутня методист Генічеського районного методичного кабінету Генічеської районної ради Херсонської області  Ірина Пислар.

        Учасникам методичного об’єднання  було показано інтегроване заняття з дітьми ясельної групи №5 «Сонечко» «Веселому Сніговичку про зиму», яке провела керівник районного методичного об’єднання вихователів раннього віку Діана Печеньчик.   На занятті малята за допомогою алгоритму “Зими” розповіли Сніговичку про зиму, грали в мовленнєву вправу “Мікрофон” , з великим задоволенням малювали нетрадиційною технікою, грали в дидактичну гру “Зима в лісі”, за допомогою мнемотехніки розповіли вірш    Г. Бойка “Морозець, морозець” та будували домівку для Сніговичка.

        Використовуючи на занятті сучасні інформаційно – комунікативні технології,  учасники заходу дізналися про те, що  існує низка інтерактивних методів, спрямованих на формування навичок мовленнєвої взаємодії.    

        З великою зацікавленістю гості ясел-садочка ознайомилися з виставкою дидактичних посібників з розвитку мовлення, які педагоги закладу використовують в своїй діяльності.

        Підсумком роботи методичного об’єднання   стала ділова гра «Дидактичні ігри як засіб розвитку зв’язного мовлення дошкільників» під час якої педагоги з’ясували, що необхідність упровадження в освітній процес інтерактивних методів очевидна, оскільки сьогодні, як ніколи раніше, підвищуються вимоги до оновлення дошкільної освіти вихованців, відбувається диференціація та індивідуалізація освіти дошкільників, змінюються вимоги до якості дошкільної освіти.

 

За інформацією Відділу освіти та
Генічеського районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь