Семінар-практикум вчителів фізичної культури

На базі Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури

 

        З метою удосконалення рівня професійної компетентності вчителя фізичної культури 11 грудня 2019 року на базі Стрілківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури   «Шляхи підвищення ефективності освітнього процесу на уроках фізичної культури в концепції Нової української школи».

        У роботі семінару-практикуму взяли участь 19 вчителів  фізичної культури закладів середньої загальної освіти району.
Ковалевич Наталя Іванівна,  директор закладу,  ознайомила присутніх з метою, завданнями  та планом роботи семінару-практикуму, підкреслила важливість обраної теми та  зазначила, що успіх усіх  інноваційних змін в освіті у першу чергу залежить від учителя, від його творчого потенціалу.

       Практична частина семінару проходила в спортивному залі Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де вчитель фізичної культури,  Парфьонова Валентина Іванівна на високому рівні провела урок з варіативного модуля «Бадмінтон» (6 клас). У ролі учнів виступали вчителі фізичної культури, які із задоволенням виконували пропоновані завдання. Наприкінці семінару учасники поділилися на дві команди й провели товариський матч із волейболу та показали гідну гру.

       Семінар-практикум пройшов у творчій атмосфері, усі колеги плідно й ефективно працювали як у теоретичному блоці, так і в практичній частині. Проведення таких методичних заходів сприяє обміну досвідом серед педагогів, підвищенню їх фахової майстерності та популяризації педагогічних здобутків.

 

За інформацією Відділу освіти
та Генічеського районного
методичного кабінету

 

You may also like...

Залишити відповідь