«Учень року»

Вітаємо переможців обласних конкурсів «Учень року» та «Флагмани шкіл Херсонщини»

  

     У День святого Миколая 19 грудня 2019 року у Генічеській мистецькій школі Генічеської районної ради відбулася церемонія нагородження обласними преміями переможців обласних конкурсів  здобувачів освіти «Учень року» та серед вчителів закладів загальної середньої освіти «Флагмани шкіл Херсонщини».

         Поважні гості свята: голова Генічеської районної державної адміністрації Андрій Онищенко, голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов, заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, депутат Херсонської обласної ради Альберт Черепаха привітали та вшанували кращих учнів і вчителів.

   У числі 26  здобувачів освіти нашого району, які стали переможцями обласного конкурсу «Учень року – 2019», призери районних і обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, Міжнародних конкурсів з української мови імені Петра Яцика та мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, творчих, спортивних та інтелектуальних конкурсів, щорічного обласного огляду – конкурсу художньої творчості «Таврійський барвограй», щорічного  обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко»:

Дмитренко Софія Олексіївна – учениця 4 класу Озерянської   загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Владислава Володимирівна – учениця 4 класу Плавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Чобліна Дар’я Володимирівна – учениця 4 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І ступеня;

Копенко Владислава Олександрівна – учениця 5 класу Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради;

Дубовий Сергій Олександрович – учень 6 класу Привільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Ковалевич Руслан Геннадійович – учень 6 класу Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Бай Білял Ебекірович – учень 7 класу Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Зайченко Ілля Павлович – учень 7 класу Червонопрапорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Пономаренко Валерія Ігорівна – учениця 8 класу Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;

Савченко Кіра Ігорівна – учениця 8 класу Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Шкапяк Вікторія Олегівна – учениця 8 класу Стокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Єрошенко Анастасія Денисівна – учениця 9 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

Синьковська Анастасія Артемівна – учениця 9 класу Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;

Яворська Олександра Русланівна – учениця 9 класу Сокологірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Міщенко Анастасія Олексіївна – учениця 11 класу Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;                                                                                      

Алєничев Дмитро Олександрович – учень 11 класу Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Асанов Ельдар Ремзі Огли – учень 10 класу навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»;

Белічко Нікіта Олександрович – учень 11 класу Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

 Золотухіна Софія Андріївна – учениця 11 класу  навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів № З дошкільний навчальний заклад»;

 Клевцов Єгор Ігорович – учень 10 класу Новогригорівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Куліш Назар Андрійович – учень 10класу Чонгарської загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів;

Латипова Евеліна Ельмарівна – учениця 10 класу Щорсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Чернобильський Денис Юрійович – учень 11 класу Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Степанова Еліна Андріївна – учениця 11 класу Партизанської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

Горенко Данієль Васильович – учень 11 класу Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Бєлікова Діана Олександрівна – учениця 10 класу Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

   Цього року 366 кращих педагогів стали переможцями обласного конкурсу «Флагмани шкіл Херсонщини  – 2019». Серед них 27 творчих, креативних педагогів нашого району, які є носіями ідей Нової української школи. Це досвідчені вчителі, які підготували призерів районного, обласного та Всеукраїнського етапів учнівських олімпіад, Міжнародних мовознавчих конкурсів, інтелектуальних змагань, інтерактивних конкурсів та учасники Всеукраїнського конкурсу професійної педагогічної майстерності «Учитель року»:

Васякіна Яна Миколаївна – вчитель початкових класів Привільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Глушко Наталя Андріївна – вчитель української мови і літератури Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Голощапова Валентина Миколаївна – вчитель української        мови і літератури Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Дудка Валентина Миколаївна – вчитель біології Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; 

Косова Наталя Олександрівна – вчитель англійської мови Озерянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Куліш Алла Василівна – вчитель хімії Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;

Мацків Іван Іванович – вчитель хімії, біології Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;

Петросян Альона Сергіївна – вчитель хімії, практичний психолог Чонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Пилип’як Вікторія Анатоліївна – вчитель історії та правознавства Новодмитрівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Слишик Оксана Миколаївна – вчитель біології та екології Стокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; 

Стасевич Ірина Сергіївна – вчитель біології Щорсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Федотова Оксана Миколаївна – вчитель трудового навчання навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад»;

Чорновол Тамара Іванівна – вчитель англійської мови навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»;

Бондар Вікторія Вікторівна – вчитель математики Генічеської санаторної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради Херсонської області;

Федько Тетяна Михайлівна – вчитель початкових класів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Олексенко Олексій Петрович – вчитель англійської мови Генічеського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів;

Світенюк Олена Михайлівна – вчитель початкових класів  Партизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Єфремова Катерина Костянтинівна – вчитель фізики Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Тернавський Олександр Миколайович – вчитель фізичної культури Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів                      ;

Чеднєв Іван Іванович – вчитель біології Плавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Мозгова Ксенія Георгіївна – організатор-педагог, вчитель географії Сокологірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Дзугань Оксана Анатоліївна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

№ 1;

Люманова Сєвілє Февзіївна – вчитель російської мови, кримськотатарської мови та літератури Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;

Асатрян Каріне Сержиківна – вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Бетіна Жанна Василівна – вчитель початкових класів Миколаївської загальноосвітньої школи І ступеня;

 Бондаренко Олена Анатоліївна – вчитель хімії та біології Червонопрапорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

 Сажнева Ольга Володимирівна – вчитель біології та основ здоров’я Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

    Голова благодійного фонду Альберт Черепаха привітав стипендіатів зі святом,  побажав веселих новорічних свят та зимових канікул. За ініціативою Альберта Черепахи, усі переможці обласних конкурсів отримали стипендії, а ще солодкі подарунки учням до Дня святого Миколая.

   Бажаємо яскравих новорічних та різдвяних свят!

 

 За інформацією Відділу освіти
та Генічеського районного
 методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь