Інтегроване заняття у Генічеському ясла-садку «Казка»

   Із метою підвищення професійної майстерності педагогів та обміну досвідом, на виконання завдань річного плану у  Генічеському яслах-садку №3 “Казка” комбінованого типу Генічеської районної ради Херсонської області  наприкінці січня 2020 року в старшій логопедичній групі №4 «Знайки» проведено відкритий показ інтегрованого заняття-подорожі за мотивами казки

Г.Х. Андерсена «Снігова королева», яке підготувала і провела вихователь Наталя Спас.

      Метою заняття було поглиблення уявлення дітей про казки, формування вміння чітко та певно відповідати на запитання, впроваджування кінезіологічних вправ для покращення зорово-моторної координації, вміння складати нерифмовані вірші за технологією синквейн, опанувати нетрадиційну техніку малювання на піні для гоління.

    Упродовж всього заняття лунала чарівна музика. Подорожуючи сторінками казки,  діти виконували цікаві, та між тим складні завдання в ігровій формі. Першим завданням  була робота з коректурною таблицею за змістом казки, далі діти грали в гру «Асоціації», складали речення за допомогою графосмужок. Діти захоплено грали в гру «Поділи слова на склади», викладали рукавички з літерами за розміром читаючи слова  у грі-естафеті, зацікавлено складали вірш за технологією синквейн «Королева». Наприкінці заняття Снігова Королева розчаклувала  Кая і малята, разом з головними героями, намалювали серце за допомогою піни для гоління. Діти і дорослі отримали задоволення та безліч позитивних емоцій, поринули у світ казки. На протязі всього заняття панувала казкова атмосфера, яку надавали яскраві декорації та чарівна музика.

     На занятті  була присутня   Заболотня Аліна Олександрівна, вчитель початкових класів загальноосвітньої середньої школи №1, яка  після перегляду заняття  висловила свою думку, що перехід початкової школи на новий зміст і структуру роботи необхідно забезпечити неперервним зв’язком дошкільної та початкової освіти.

 

За інформацією Генічеського ясла-садка № 3  «Казка»

You may also like...

Залишити відповідь