Вітаємо з перемогою в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів МАН Меркушеву Аліну, ученицю 10 класу НВК «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області, та її керівника Золотаренко Альону Віталіївну, учителя української мови і літератури!

       12 лютого 2020 року відбувся фінальний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт серед здобувачів освіти Херсонщини відділення мовознавства, секція «українська мова».

       Конкурс проходив у три етапи: написання контрольної роботи з української мови і літератури, заочного оцінювання дослідження, перевірки щодо дотримання вимог академічної доброчесності та оформлення і презентації захисту роботи. Членами журі відмічено актуальність та наукову новизну, яскравий захист та високий рівень підготовки учениці. За результатами напружених змагань почесне І місце здобула робота гімназистки Меркушевої Аліни з теми «Лінгвостилістична характеристика мови сучасного медіапростору на матеріалі телепередачі «Світське життя», яка визнана найкращою.

       Бажаємо творчої наснаги, успіхів у подальшому переможцям, а НВК «Гімназія» надалі відкривати нові зірочки, плекати інтелектуальну, обдаровану молодь Генічеська!

You may also like...

Залишити відповідь