Навчаємо дітей англійської мови у дошкільному підрозділі НВК «Генічеська школа I-III ступенів № 3-дошкільний навчальний заклад»

       У сучасному суспільстві все більшого поширення набуває думка, що опановувати іноземну мову варто починати з дошкільного дитинства. Саме  в цьому віці дитина швидше запам’ятовує нові слова, адже за кожним словом закріплюється певний образ.  Іноземна мова — доступна і цікава дошкільнятам, якщо правильно організувати процес її вивчення.

       Згідно з сучасною концепцією дошкільної освіти у дошкільному підрозділі НВК  «Генічеська школа І–ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради (директор Тетяна Микитась) функціонує гурток англійської мови «English club» (керівник Ганна Карпус).

       Програма гуртка відповідає вимогам варіативної частини Базового компонента дошкільної освіти України. Реалізація завдань освітньої лінії «Іноземна мова» здійснюється під час занять. Керівник гуртка Ганна Карпус не переобтяжує дітей потоком англійського мовлення і зображенням літер, опанування іноземної мови відбувається невимушено, в ігровій формі, з різноманітними завданнями, і спрямовується на загальний мовленнєвий розвиток дитини.

       Відповідно до річного плану роботи дошкільного підрозділу НВК 14 лютого 2020 року Ганна Карпус провела відкритий захід – інтегроване заняття з англійської мови з пріоритетом інтелектуально – мовленнєвих  завдань за темою «Пригоди у Діснейленді» з дітьми середньої групи № 5.

       Дошкільники п’ятого року життя показали високий рівень засвоєння лексичних одиниць, розуміння англійської мови, уміння застосовувати її на практиці, вести діалог, декламувати короткі вірші. Діти працювали колективно, у мікрогрупах, виконували індивідуальні завдання, взаємодіяли в парі. Вихователь використала на занятті ЛЕГО – конструювання, технологію «Навчання в русі», «Коректурні таблиці» (Н. Гавриш) та багато іншого цікавого матеріалу. Завдяки застосуванню  педагогом інтегрованого підходу, вихованці з інтересом виконували вправи з інтелектуальним навантаженням. Використання ігрових технологій сприяло загальній насиченості та динаміці заняття.

       Діти набули нових практичних навичок, а педагоги обмінялися досвідом щодо інноваційної діяльності. Вчитель іноземної мови Ганна Тимошенко, яка була присутня на занятті, зазначила про доцільність використання інноваційних технологій в умовах НУШ.

       Підводячи підсумки, директор НВК Тетяна Микитась звернула увагу присутніх на якісний рівень підготовки дітей, як результат системної роботи педагога, зазначила про ефективність застосування педагогічним колективом  ігрових технологій в освітній діяльності з дітьми.

       Слова подяки на адресу всього колективу НВК висловили і батьки вихованців, які отримали не лише приємні враження від заходу, а й багато корисної інформації.

You may also like...

Залишити відповідь