Тісліченко Оксана Анатоліївна – кращий вчитель історії Херсонщини в 2020 році!

         20 лютого 2020 року у КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся  фінал  всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».   Цього року Генічеський район гідно представила і достойно виборола перемогу Тісліченко Оксана Анатоліївна, заступник директора, вчитель історії НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області в номінації  «Історія».

         Оксана Анатоліївна – креативний педагог, справжній мотиватор і наставник, взірець для своїх учнів. Її уроки завжди сучасні, вона радіє кожному досягненню своїх вихованців. Це успішна, розумна, універсальна вчителька, яка вміє творчо пояснити матеріал і розкрити потенціал дитини.

         У відбірковому етапі ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», який відбувся 18-19 грудня 2019 року, Оксана Анатоліївна гідно пройшла фахові завдання: «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Методичний практикум». З 17 по 20 лютого 2020 року проходив ІІ етап обласного туру, під час якого учасники провели «Урок» і  виконали «Творче завдання».  

         Членами журі відзначено новизну і вдалу реалізацію завдань компетентнісного навчання під час проведення уроку в 5 класі з теми «Козацька Україна», який вразив присутніх своєю неординарністю і захопливим змістом. Діти стали активними учасниками історичного челенджу, приймаючи інтелектуальний виклик від козаків минулого та лицарів сучасності.

За результатами конкурсу, методичні знахідки і педагогічні відкриття Оксани Анатоліївни визнано найкращими серед освітян-істориків Таврійського краю.

         Колектив НВК «Гімназія» вітає переможницю і бажає незгасимої енергії, внутрішньої сили і натхнення, надалі йти за покликом серця таким благородним і відповідальним вчительським шляхом, гідно представити наш регіон у ІІІ турі конкурсу.

За інформацією НВК «Гімназія – спеціалізована школа
 І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»

You may also like...

Залишити відповідь