Участь у Всеукраїнському проекті «Бути лідером»

       У сучасних умовах інтеграції вітчизняної освіти в європейський і світовий освітній простір перед суспільством та освітою постають нові стратегічні завдання і саме дошкільна освіта є фундаментом цілісного розвитку особистості, базою творення нового освітнього процесу.

       Два керівники закладів дошкільної освіти м. Генічеська завідувач  Генічеським ясла-садком № 3 «Казка» комбінованого типу Генічеської районної ради Херсонської області Зоя Федорівна Омельяненко та завідувач Генічеським ясла-садком №14 «Колосок» Генічеської районної ради Херсонської області, кандидат педагогічних наук Лідія Вікторівна Ходаковська, стали активними учасниками  Всеукраїнського проекту «Бути лідером».

       Метою проекту стала популяризація  передового досвіду сучасних закладів освіти, їх керівників та педагогів які самовіддано  виховують майбутнє  нації.  

       З 17 жовтня 1980 року Зоя Федорівна стала працювати завідувачем я/с №3 “Казка”, прийнявши великий колектив, віддаючи всю силу і енергію новій роботі.

       Як керівник закладу доклала багато зусиль, покращуючи матеріальну базу, естетичний вигляд дитячого садка, і вже в 1984 році йому було присвоєно звання “Зразковий дошкільний заклад”. У цьому ж році Зоя Федорівна отримала звання “Відмінник освіти України”.

       За час своєї роботи неодноразово нагороджена грамотами районного та відділу освіти,  Департаменту  освіти і науки України.

       Зоя Федорівна використовує найрізноманітніші форми і методи роботи, постійно вдосконалюючи іх. Свою діяльність проводить в трьох напрямках: керівництво виховною та методичною роботою, рішення адміністративно-господарських питань, робота з батьками.

       У своїй роботі Зоя Федорівна спирається на актив кращих педагогів закладу дошкільної освіти, які виступають першопрохідцями в практичній роботі, впровадженню нових педагогічних ідей, передового досвіду.

 

       Головна мета роботи Лідії Вікторівни на посаді керівника є  володіння функціями педагогічного менеджменту та  застосовування їх на практиці, володіння якісними педагогічними  та управлінськими вміннями в контексті інноваційного розвитку закладу дошкільної освіти. Ефективність управління педагог вбачає у вмінні заглядати у майбутнє, виробленні стратегії розвитку закладу. Одним з напрямів роботи керівника є активне залучення до процесів управління представників громадських організацій,  батьків та широкого педагогічного загалу, створення інноваційних моделей організації методичної роботи у закладі, використання в організації освітнього процесу новітніх інформаційних технологій, освітньої системи STEM.

       У 2015 році в Генічеському яслах-садку №14 «Колосок», який очолює Ходаковська Лідія Вікторівна.   розпочато експериментально-дослідницьку роботу з теми «Сучасні підходи до організації роботи з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку в умовах дошкільного навчального закладу».

       Щиро вітаємо Омельяненко Зою Федорівну та Ходаковську Лідію Вікторівну, бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів на професійній ниві!

You may also like...

Залишити відповідь