Відбувся районний семінар для вчителів фізичної культури

       05 березня 2020 року на базі Партизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів Генічеської районної ради Херсонської області відбувся районний семінар для вчителів фізичної культури з теми «Формування ключових компетентностей, стійкої мотивації учнів до занять фізичною культурою і спортом для забезпечення гармонійного фізичного розвитку».

       Виконуючий обов’язки директора школи Олександр Борисович Вівтаник ознайомив учасників семінару з досягненнями вчителів фізичної культури та їхніх учнів за останні роки.

       Продовжив роботу семінару вчитель фізичної культури Володимир Іванович Неплях, який провів урок в 7-А класі за темою «Баскетбол. Техніка баскетболу».

    Другою частиною семінару став фрагмент заняття спортивної секції з футболу «Володіння технічними елементами гри», яке провів тренер, вчитель фізичної культури Максим Ігорович Удод.

      Підсумком семінару стало проведення «круглого столу», під час якого учасники семінару обговорили актуальні питання з формування стійкой мотивації учнів до занять фізичної культури.

You may also like...

Залишити відповідь