Підготовка до ЗНО-2020

          Закладами загальної середньої освіти району забезпечено  підготовку учнів 11-х класів до ЗНО дистанційно в умовах карантину. Учителі-предметники використовують різні програми і платформи для  дистанційного навчання, проводять  онлайн конференції, онлайн консультації, відеоуроки тощо. Учням пропонується виконання різнотипних завдань, які змушують застосовувати знання в різних ситуаціях, сприяти повторенню і закріпленню вивченого. Перевага віддається тестам. Головним лейтмотивом діяльності педагогічних працівників в умовах дистанційного навчання  є систематична праця з урахуванням індивідуальних особливостей учнів.

         У рамках підготовки до ЗНО-2020 Відділом освіти, культури, молоді та спорту Генічеської райдержадміністрації надано пропозиції до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти щодо використання  як пунктів тестування трьох закладів  загальної середньої освіти району , а саме: Навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»   Генічеської районної ради Херсонської області, Навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів № 3- дошкільний навчальний заклад»   Генічеської районної ради Херсонської області, Генічеської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області.

         У першій декаді травня Відділом освіти, культури, молоді та спорту Генічеської райдержадміністрації проведено моніторинг навчальних предметів для складання випускниками закладів загальної середньої освіти  району державної підсумкової атестації у формі ЗНО з метою отримання свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти за підсумками 2019-2020 навчального року. Крім української мови та літератури, що є обов’язковим предметом, як другий предмет для ЗНО історію України обрали 245 випускників закладів загальної середньої освіти району, математику – 142. Серед предметів на вибір, учні віддали перевагу складанню ЗНО з біології, англійської мови, географії.

        Також здійснено моніторинг надання освітніх послуг особам з непідконтрольних територій за екстернатною формою навчання для отримання документів про загальну середню освіту у 2020 році.

You may also like...

Залишити відповідь