Відбувся семінар для керівників закладів загальної середньої освіти у форматі відеоконференції

        12 травня 2020 року Відділом освіти, культури, молоді та спорту Генічеської районної державної адміністрації  та Управлінням Державної служби якості освіти у Херсонській області у форматі відеозв’язку за допомогою Програми  Zoom проведено семінар  для директорів закладів загальної середньої освіти району.

         Під час заходу висвітлені актуальні питання інституційного аудиту як напряму партнерської співпраці із закладами загальної середньої освіти.

        Законом України «Про повну загальну середню освіту» визначено, що інституційний аудит – це комплексна зовнішня перевірка та оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу загальної середньої освіти, які повинні забезпечувати його ефективну роботу та сталий розвиток. Інституційний аудит проводиться з метою оцінювання якості освітньої діяльності закладу освіти та визначення рекомендацій засновнику та закладу загальної середньої освіти. Інституційний аудит здійснює Державна служба якості освіти та її територіальні  органи.

         Фахівці Управлінням Державної служби якості освіти у Херсонській області надали рекомендації керівникам закладів загальної середньої освіти району щодо побудови  внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти.  

You may also like...

Залишити відповідь