ЗНО-2020

       В умовах завершення 2019-2020 навчального року в дистанційному форматі  випускники закладів загальної середньої освіти готуються до державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

       Наразі проводяться індивідуальні та очно групові консультації для учнів 11-х класів.

       Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року. Це визначено наказом  Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020  № 70.

       Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності оригіналу документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО; запрошення-перепустки; засобів індивідуального захисту.

       У нашому районі  пунктом пробного тестування  є Навчально-виховний комплекс  «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»   Генічеської районної ради Херсонської області.

       Основна сесія ЗНО триватиме цьогоріч з 25 червня по 17 липня. Результати будуть відомі до 29 липня. Видача документів про повну загальну середню освіту в кінці липня 2020 року.

       Зважаючи на карантинні обмеження постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 24 затверджені Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

       До зовнішнього незалежного оцінювання допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках. Перед початком тестування в учасників та залучених осіб вимірюватимуть температуру та оцінюватимуть наявність респіраторних хвороб. Визначений перелік вимог і до місць для проведення ЗНО.

       У нашому районі пунктами тестування визначено три заклади  загальної середньої освіти району, а саме: Навчально-виховний комплекс «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»   Генічеської районної ради Херсонської області, Навчально-виховний комплекс «Генічеська школа І-ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад»   Генічеської районної ради Херсонської області, Генічеська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області.

       На цих пунктах тестування випускники як шкіл нашого району, так і Новотроїцького району та професійно-технічних училищ матимуть змогу скласти ЗНО з математики 25 червня, з української мови та літератури 30 червня, з історії України 09 липня, з географії 15 липня. Тестування з інших предметів випускники проходитимуть в Херсоні, Каховці, Новій Каховці.

       На даному етапі триває визначення маршрутів руху шкільних автобусів для забезпечення підвезення школярів до пунктів тестування, визначення супроводжуючих, відпрацьовуються питання залучення педагогічних працівників до роботи в пунктах ЗНО.

       4 червня на інформаційних сторінках усіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року розміщені запрошення-перепустки на проходження тестування. У запрошеннях зазначено адреси пунктів тестування і рекомендований проміжок часу, протягом якого учасники мають прибути до пунктів тестування і пройти процедуру допуску.

Учасникам ЗНО необхідно самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустки зі своїх інформаційних сторінок.

       25 травня розпочалась реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання і триватиме до 9 червня.

       Додаткова сесія триватиме з 24 липня  по 10 серпня. Результати будуть відомі до 14 серпня.

       Право на реєстрацію в цей період мають особи, які не змогли зареєструватися під час основного періоду реєстрації і проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану; брали участь в антитерористичній операції та/або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, або належать до категорії осіб з неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінюванні в основний період; проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, або переселилися з них та не зареєструвалися в основний період реєстрації; за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах; мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (такі особи реєструються для участі в додатковій сесії лише з навчальних предметів, з яких їм будуть зараховані результати зовнішнього оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію).

You may also like...

Залишити відповідь