Проведено основні сесії ЗНО-2020

    З 25 червня по 15 липня 2020 року на базі 3 закладів загальної середньої освіти Генічеського району забезпечено якісне та безпечне проведення основних сесій зовнішнього незалежного оцінювання з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм, зазначених в постанові Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 24.

    25 червня 2020 року проведено тестування з математики на базі навчально-виховних комплексів «Гімназія- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області та «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області. Для роботи на двох пунктах тестування було задіяно 64 особи з числа педагогічних працівників Для проходження тестування на пункти з’явились 308 осіб.

   30 червня 2020 року відбулась наймасовіша сесія зовнішнього незалежного тестування з української мови і літератури. У Генічеському окрузі було задіяно 3 пункти тестування: навчально-виховні комплекси «Гімназія- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області, «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області та Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області. Роботу в них забезпечували 134 педагогічних працівники. Зовнішнє незалежне оцінювання пройшли 584 учасники.

    09 липня 2020 року проведення зовнішнього незалежного оцінювання з історії України забезпечували навчально-виховні комплекси «Гімназія- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області, «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області, де  працювали 113 педагогічних працівників. На пункти тестування прибули 500 учасників.

   15 липня 2020 року зовнішнє незалежне оцінювання з географії проведено на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області, до роботи залучено 46 педагогів. Участь у тестуванні прийняли 208 осіб.

     Висловлюємо подяку адміністраціям вищезазначених закладів, педагогічним працівникам, керівникам та працівникам комунального некомерційного підприємства «Генічеський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Генічеської районної ради Херсонської області, Генічеського районного відділу головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України, Генічеського відділу поліції головного управління національної поліції  Херсонської області, Генічеського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за співпрацю в належній організації та проведенні зовнішнього незалежного тестування.

You may also like...

Залишити відповідь