На нараді з керівниками закладів загальної середньої освіти району обговорені питання підготовки до нового 2020-2021 навчального року

         21 липня 2020 року відбулась нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти району, у якій брали участь голова районної державної адміністрації Андрій Онищенко, голова районної ради Андрій Євстратов, заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту  Генічеської РДА Лілія Філіпова.

         Розглянуто актуальні питання реалізації державної політики в галузі освіти на території району. Особливу увагу керівників закладів загальної середньої освіти  зосереджено на  підготовці до нового 2020-2021 навчального року, створенні безпечних умов навчання і виховання учнів. У полі зору учасників заходу були питання  розподілу по класах учнівського контингенту, наповнюваності класів відповідно до розрахункової, організації підвозу здобувачів освіти до місць навчання і у зворотному напрямку, використання різних форм навчання, з врахуванням ситуації і дистанційної, інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами, забезпечення кадрами, соціальні гарантії учням.

         Також увага приділена питанням прозорості та інформаційної відкритості закладів загальної середньої освіти, підготовці до нарад керівників закладів освіти, вебінарів для педагогічних працівників, батьківського форуму, запланованих  на серпень 2020 року.

You may also like...

Залишити відповідь