День захисника України

         День захисника України  – свято, що відзначається 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які  вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави, свято вшанування козацької доблесті, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.

         До відзначення цієї дати у закладах загальної середньої освіти  району проведено інформаційні хвилинки, уроки мужності, години спілкування: “Нащадки козацької слави”, «Покрова Пресвятої Богородиці – оберіг козацтва та народу України», «Ми маленькі козачата», «Слава героям України», «Ми – нація єдина, твої ми діти, Україно!»,  «Козаки – минуле і сучасність»,  спортивні свята “Козацькі забави”, конкурси малюнків, плакатів  та вітальних листівок “Вітання героям — захисникам України”, зустрічі з військовослужбовцями та учасниками бойових дій. У бібліотеках оформлено виставки літератури з патріотичного виховання.

         Здобувачами освіти Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області здійснено відвідування могили Дуриби Ярослава, загиблого воїна АТО.

         Учні Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області поклали квіти до пам’ятного знаку Матерям загиблих синів за Україну та до меморіальної дошки колишнього випускника освітнього закладу, полеглого воїна АТО Ласкіна Сергія.

         Учні Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області взяли участь в урочистостях до Дня  захисника України та Дня українського козацтва, що відбулись 13 жовтня 2020 року на майданчику державності.

Велика вдячність  і пошана нашим захисникам!

You may also like...

Залишити відповідь