Стартувала інформаційна компанія з питань проведення ЗНО-2021

        29 жовтня 2020року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня  з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області відбувся комплексний інформаційно-методичний семінар за участю директора Генічеського районного центру професійного розвитку педагогічних працівників Ірини Куницької, консультанта Генічеського районного центру професійного розвитку педагогічних працівників Айли Асанової, осіб, відповідальних за реєстрацію учасників зовнішнього незалежного оцінювання, вчителів української мови і літератури та математики закладів загальної середньої освіти Генічеського району.

        За програмою семінару заступник директора Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Людмила Назаренко ознайомила присутніх з порядком проведення та особливостями зовнішнього незалежного оцінювання та пробного незалежного оцінювання у 2021 році. Вона акцентувала увагу на особливостях сертифікаційних робіт з української мови, української мови і літератури, математики та іноземної мови, а також на основних аспектах реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

        Під час проведення обласного семінару були надані методичні рекомендації щодо правильного орієнтування випускників при виборі предметів для складання зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

        Висловлюємо подяку адміністрації НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області за якісну організацію та підтримку обласного методичного заходу.

                                                                         

За інформацією Відділу освіти, культури, молоді та спорту
Генічеської районної державної адміністрації, Генічеського
районного центру професійного розвитку педагогічних
працівників

You may also like...

Залишити відповідь