ВІТАЄМО КОЛЕКТИВИ ГЕНІЧЕСЬКОГО РАЙОННОГО ПАЛАЦУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА З ПОЧЕСНИМИ ЗВАННЯМИ

         Експертна комісія Міністерства освіти і науки України з присвоєння почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив» учнівським творчим колективам, що постійно діють у закладах освіти системи Міністерства освіти і науки України. (протокол від 19.10.2020 року №3):

 • присвоїла почесне звання «Зразковий художній колектив»
     гуртку бісероплетіння «Веснянка» Генічеського районного Палацу

     творчості дітей та юнацтва Генічеської районної ради  Херсонської
     області (керівник Мартиненко Марина Олегівна);

 

 • підтвердила почесне звання «Народний художній колектив»
  ансамблю сучасної хореографії «Мозаїка» » Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва Генічеської районної ради  Херсонської області (керівник Михайловська Юлія Романівна).

 

 • підтвердила почесне звання «Зразковий художній колектив»
  гуртку сценічного мистецтва «Маска»  Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва Генічеської районної ради  Херсонської області (керівник Харченко Марина Володимирівна).

ансамблю естрадного танцю «Бриз» Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва Генічеської районної ради  Херсонської області (керівник Черненко Ігор Олександрович).
    Вітаємо колективи та їх керівників з високою оцінкою їх творчої діяльності, бажаємо подальших успіхів в наданні якісної позашкільної освіти та вихованні дітей та молоді!

You may also like...

Залишити відповідь