Відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт обдарованої учнівської молоді

       З метою забезпечення розвитку  й удосконалення наукового таланту учнів у більшості  закладів загальної середньої освіти  району створені відповідні умови для активного залучення обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької діяльності.

       Своєрідним підсумком роботи з талановитими дітьми щороку стає проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт обдарованої учнівської молоді.

     З огляду на ситуацію з пандемією коронавірусу життя внесло свої корективи у формат проведення конкурсу-захисту. Тому  всі етапи цього заходу проведено виключно в дистанційному режимі з дотриманням всіх санітарних норм.  Інтелектуальні змагання передбачали два етапи заочне оцінювання конкурсних робіт та постерний захист.

         У цьому навчальному році 22 здобувача освіти з числа талановитої молоді району  9   закладів загальної середньої освіти,  Генічеської районної станції юних натуралістів Генічеської районної ради та Генічеської районної станції юних техників під час проведення захисту науково-дослідницьких робіт продемонстрували свої вміння аргументувати вибір теми, постановку проблеми, мети та завдань дослідження.

      Талановиті юні здобувачі освіти отримали найкращий результат, підтвердивши його блискучим захистом наукової роботи та зайняли І місця :

– учні  Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області:  

 – Ісадкова  Олександра (секція «Соціологія», керівник Царьонкова Ж.С.);

 – Сліпченко Микита (секція «Кримськотатарська гуманітаристика», керівник      Подзолкова А.А.);

– учениці НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області: 

 – Юшкова Карина (секція «Валеологія», керівник – Носова Л.М.) ;

 – Семілєтова Марія (секція «Гідрологія», керівник Пирогов І.А.) ;

 – учениця  НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 –дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області:

–  Чалієва Елліна (секція «Історія України», керівник – Вирвіхвіст Т.В.) учениця Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №4  Генічеської районної ради Херсонської області, Демчук Ольга (секція «Хімія», керівник – Мацків І.І.);

 – вихованці Генічеської станції юних натуралістів Генічеської районної ради Херсонської області:

  – Ворона Олег (секція «Агрономія», керівник –  Фоміна М.М.);

 –  Гересименко Поліна (секція «Хімія та біологія», керівник – Фоміна М.М.);                  – Пахоменкова Анастасія (секція «Лісознавство», керівник – Скрипка С.В.).  

        Журі районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт обдарованої учнівської молоді відмітило презентацію власного бачення наукової проблеми, вміння чітко і ясно викладати свої думки, критично осмислювати використані джерела 9 учасників конкурсу, визначивши їх призерами.

       Серед них кращі представники інтелектуальної молодої еліти району:

– Кобець Діана, учениця НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (ІІ місце, секція «Мистецтвознавство», керівник – Бессонова І.В.);         –  Жаркова Дар’я , учениця НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (ІІ місце, секція «Зоологія», керівник – Густа І.А.);  

– Кобзар Максим, учень Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області (ІІ місце, секція «Екологія», керівник – Куліш А.В.);

вихованці Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради Херсонської області:

 – Шинкарук Олександр (ІІ місце, секція «Експериментальна фізика», керівник Узунов О.О.);  

– Метельський Олександр (ІІ місце, секція «Матеріалознавство», керівник Гайдамака А.А.);

учні Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області:

–  Доценко Володимир( ІІІ місце , секція «Практична фізика», керівник – Гайдамака А.А.);

– Кулаков Андрій ( ІІІ місце, секція «Теоретична фізика», керівник – Гайдамака А.А.),

– Аксізова Вітаніє ( ІІІ місце, секція «Теоретична фізика», керівник – Гайдамака А.А.);

– Мітрохіна Анастасія учениця Партизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Хероснської області (ІІІ місце, секція «Українська мова», керівник  Волкова Т.І.).

Приємно зазначити, що в котрий рік поспіль яскраво себе проявили діти молодшого віку в номінації «Юний дослідник». Журі відзначило  яскраві виступи юних талантів: учнів Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вихованців Генічеської станції юних натуралістів Генічеської районної ради Херсонської області) учня 3 класу Бондара Кирила,  учнів 7 класу Ковалевича Руслана  та Золотопуп Анастасії, Козик Кіри учениці 8 класу НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вихованки Генічеської станції юних натуралістів Генічеської районної ради Херсонської області)  .

     Пам’ятаючи крилатий вислів, що тільки особистість може виховати особистість, хочеться щиро подякувати адміністраціям закладів освіти, талановитим педагогам, які сприяють розвитку інтелектуальних здібностей обдарованої учнівської молоді, її правильному вибору індивідуальної освітньої траєкторії та власного стилю навчання. У 2021 році районній команді юних науковців буде надано право приймати участь у ІІ(обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт обдарованої учнівської молоді. Побажаємо нашим молодим інтелектуалам продемонструвати систему міцних, глибоко осмислених та дієвих знань, що приведуть їх до успіху.

You may also like...

Залишити відповідь