Ти наше диво калинове, кохана материнська мово…

       21 лютого народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За недовгий час свого існування це свято вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу. Заснування Дня рідної мови має велике значення, адже всього на світі налічується понад 6000 мов.

       Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам.

       З метою формування знань про шлях становлення рідної мови, прищеплення почуття патріотизму, національної гордості за мову, виховання любові до рідної мови та бажання досконало її знати,у закладах освіти Генічеської міської ради відбулись тематичні заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови. Протягом тижня  проведені тематичні уроки, виховні години, літературні вікторини,  на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися з шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян.

                                      За інформацією Відділу освіти Генічеської міської ради

You may also like...

Залишити відповідь