Про функціонування у 2021 році закладів дошкільної освіти з сезонним перебуванням дітей

       За дорученням заступника міського голови з питань роботи виконавчих органів Ірини Попової 24 березня 2021 року у Відділі освіти Генічеської міської ради відбулась робоча нарада з питань функціонування у поточному році закладів дошкільної освіти з сезонним перебуванням дітей.

       У заході брали участь начальник Відділу освіти Ганна Бондарева, представники Держпродспоживслужби Світлана Маклакова і ДСНС Ірина Раджебова, керівники комунальних установ по обслуговуванню закладів освіти Наталія Чернікова, Іванна Копитчак, консультант Генічеського Центру ПРПП Ірина Пислар, директори Ногайського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Оксана Крутевич, Новоєфремівського закладу дошкільної освіти «Колосок» Світлана Дузенко, Плавського закладу дошкільної освіти «Білосніжка» Альона Кляпко, Новоіванівського закладу дошкільної освіти «Зернятко» Ірина Савельєва.

       Учасники наради обговорили організаційні та практичні заходи, які необхідно вжити,   щоб здійснювати прийом дітей до вказаних закладів дошкільної освіти  в літній період. Це і потреби в проведенні ремонтних робіт, матеріально-технічному забезпеченні, організації лабораторних досліджень питної води, піску, мікроклімату, забезпеченні роботи харчоблоків та медичних пунктів, як передбачено санітарними нормами. Також приділено увагу питанням, які потребують реалізації для  забезпечення пожежної безпеки дітей та працівників. Проведено аналіз щодо прогнозованої кількості дошкільнят, які можуть відвідувати  заклади дошкільної освіти з сезонним перебуванням дітей.

       За результатами  наради надані протокольні доручення для покрокової реалізації завдань  щодо функціонування у поточному році закладів дошкільної освіти  громади з сезонним перебуванням дітей, щоб задовольнити освітні та соціальні потреби громадян в послугах дошкільної освіти. 

You may also like...

Залишити відповідь