10 квітня 2021 року – пробне ЗНО

       Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 10 квітня.

       Херсонським регіональним центром оцінювання якості освіти визначено пункт тестування для випускників шкіл нашої громади Генічеський ліцей Генічеської міської ради, що розташований за адресою м. Генічеськ, вул. Гоголя, 26.

       Планується 212 учасників з Генічеської, Новотроїцької, Іванівської громад. Залучено 46 осіб персоналу, в основному з ліцею (39 осіб). Підготовлено 16 аудиторій для розміщення учасників з  дотриманням протиепідемічних заходів.

       Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники пробного тестування зможуть скласти лише один тест. Водночас учасники зможуть завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальному сервісі для визначення результатів.

       Просимо учасників тестування звернути увагу на те, що МОН, Український і регіональний центри оцінювання просять учасників пробного ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома. Якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

       Всі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання – учасники мають перебувати в масках, мати дезінфектори й користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

You may also like...

Залишити відповідь