Онлайн-семінар для вчителів образотворчого мистецтва

       22 квітня 2021 року на платформі ZOOM працівниками Центру професійного розвитку педагогічних працівників спільно з Генічеським закладом загальної середньої освіти № 1 Генічеської міської ради проведено онлайн-семінар для вчителів образотворчого мистецтва «Використання технологій дистанційного навчання на уроках образотворчого мистецтва», до роботи якого приєдналися 22 педагоги закладів загальної середньої освіти.

       Ємельяненко Оксана Миколаївна та Сліпченко Олена Вікторівна, вчителі музичного  та образотворчого мистецтва Генічеського закладу загальної середньої освіти № 1, продемонстрували інноваційний підхід у вихованні творчої особистості в умовах дистанційного навчання. На уроках образотворчого мистецтва впроваджуються такі інтерактивні технології: PADLET- онлайн-дошка з інтуїтивним інтерфейсом.  При підготовці до уроків з різних тем використовується методика викладання нетрадиційних технік малювання піском – «Пісочна анімація на склі».

       Робота вебінару була спрямована на підвищення професійної майстерності, розвитку творчого потенціалу в умовах дистанційного навчання.

You may also like...

Залишити відповідь