Робоча нарада з питань підготовки закладів освіти до нового 2021-2022 навчального року

       28 липня 2021 року у форматі відеозв’язку відбулась робоча нарада з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Генічеської міської ради, у ході якої обговорені актуальні питання підготовки  закладів освіти до нового навчального року.

        У нараді брали участь начальник Відділу освіти Генічеської міської ради Ганна Бондарева, т.в.о. директора КНП «Генічеський ЦПМСД» Дмитро Максименко, директор Генічеського фазового коледжу ХДУ Галина Толубець, представники Генічеського управління ГУ Держпродспоживслужби у Херсонській області Світлана Маклакова і Генічеського РВ ГУ ДСНС Ібрагім Куртуметов, директор Централізованої бухгалтерії по обслуговуванню закладів освіти Наталя Чернікова, головні спеціалісти Відділу освіти Анжела Арнольд і Олена Мінгбаєва, консультанти Генічеського Центру ПРПП Ірина Пислар і Тетяна Чупахіна. Долучилась до наради представник закладів вищої освіти з        м. Мелітополя.

       Обговорені пріоритетні напрями з підготовки закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Генічеської міської ради до нового 2021-2022 навчального року, у тому числі питання пожежної безпеки, організації харчування і медичного обслуговування дітей, безбар’єрності для осіб з особливими освітніми потребами, забезпечення підручниками, ноутбуками,  реалізації заходів НУШ. 

       Керівників закладів освіти громади було проінформовано про можливості отримання фахової освіти у рамках програми розвитку людського капіталу, затвердженої сесією міської ради.

       Також увагу присутніх акцентовано на важливості вакцинації від коронавірусної інфекції.  Функціонують  Центр вакцинації у м. Генічеську, 12 пунктів вакцинації в різних селах і селищах  громади, у наявності в достатній кількості різні вакцини.

       У ході наради були відпрацьовані питання взаємодії служб,  структурних підрозділів та закладів освіти з метою координації діяльності для забезпечення своєчасної та якісної підготовки закладів освіти громади до нового 2021-2022 навчального року, створення безпечного освітнього середовища для дітей та працівників.

You may also like...

Залишити відповідь