Змагання з плавання серед учнів закладів загальної середньої освіти Генічеської міської ради

        03 вересня 2021 року на базі плавального басейну СК «Легіон» м. Генічеськ  пройшли змагання з плавання серед учнів закладів загальної середньої освіти Генічеської міської ради.

        Загальне керівництво змаганнями проводили Відділ освіти Генічеської міської ради (начальник Бондарева Г.Д.) та Відділ культури та спорту Генічеської міської ради (начальник Зюмкін О.А.). Головний суддя змагань, суддя І категорії Носов О.І., головний секретар, суддя І категорії Ларін С.В.

         У змаганнях прийняли участь спортсмени двох вікових категорій 2004 – 2006 р.н. та 2007 – 2008 р.н.). Спортсмени 2009 р.н. і молодше приймали участь у змаганнях поза конкурсом.

        За результатами змагань:

І місце посіли:     Соц Іван (Генічеський ліцей)
                            Маркова Олександра (Генічеський ЗЗСО № 3)
                            Ібрагімов Сервер (Генічеський ліцей)
                            Панкова Альона (Генічеський ліцей)
                            Зарічний Микита (Генічеський ліцей)
                            Казьмірова Серафіма (Генічеський ліцей)

 

ІІ місце посіли: Невмержицький Іван (Генічеський ліцей)
                          Жбанова Наталля (Новодмитрівський ЗЗСО)
                          Яловий Леонід (Новодмитрівський ЗЗСО)
                          Прядко Марія (Генічеський ліцей)
                          Шуманський Дмитро (Генічеський ліцей)
                          Боровська Дар׳я (Генічеський ліцей)

ІІІ місце посіли: Шинкаренко Костянтин (Генічеський ЗЗСО № 3)
                           Дудіна Валерія (Генічеський ЗЗСО № 3)
                           Грицевич Сніжана (Новодмитрівський ЗЗСО)
                           Орлов Іван (Новодмитрівський ЗЗСО)
                           Ібрагімов Арсен (Генічеський ліцей)
                           Бобровська Марія (Генічеський ліцей)

 

У командному заліку : І місце – Генічеський ліцей
                                     ІІ місце – Генічеський ЗЗСО № 3
                                     ІІІ місце – Новодмитрівський ЗЗСО

       Переможці і призери змагань нагороджені дипломами та медалями. Нагородження проводив депутат Генічеської міської ради Осташевський І.А.

You may also like...

Залишити відповідь