День відкритих дверей у закладах позашкільної освіти Генічеської міської ради

         15 вересня 2021 року гостинно відкрили  свої двері для дітей та юнацтва заклади позашкільної освіти Генічеської міської ради, які створюють умови для виховання всебічно розвиненої особистості, найповнішого розкриття її задатків і нахилів, природних здібностей, підтримки талантів та обдарувань у галузі науки, техніки, мистецтва.

         У Генічеському палаці творчості дітей та юнацтва Генічеської міської ради День відкритих дверей зустрів вихованців святковим, творчим та креативним концертом. Серед почесних гостей були присутні заступник Генічеського міського голови Ірина Попова та начальник Відділу освіти Генічеської міської ради Ганна Бондарева, які привітали усіх зі святом та побажали успіхів у творчих конкурсах. Директор Генічеського палацу творчості дітей та юнацтва Генічеської міської ради Зінаїда Ніколаєва підвела підсумки минулого року, нагородила вихованців кращих колективів за численні перемоги. Відбулася творча презентація гуртків, які  дали можливість дітям обрати напрямок розвитку своїх творчих здібностей, а батькам оцінити можливості позакласного дозвілля.

         У Генічеській станції юних натуралістів Генічеської міської ради під час Дня відкритих дверей відбулися конкурси, вікторини та урочиста  посвята в юннати. Вихованці ознайомились з Кодексом честі юного натураліста, «помандрували» сторінками Книги Природи, висадили 30 сіянців півонії деревовидної, що символізують роки незалежної України.

         Учасника заходу посадили «Дерево життя» – вербу декоративну.

         У стінах Генічеської станції юних техніків зібралися педагоги, вихованці, батьки та ті, хто в перше завітав сюди, щоб ближче ознайомитись діяльністю, досягненнями та історією закладу.

       На святі всі присутні змогли оглянути виставку робіт вихованців гуртків початково-технічного моделювання, взяти участь у конкурсі загадок, малюнків на асфальті.

You may also like...

Залишити відповідь