Проведено семінар для вчителів української мови та літератури

        19 жовтня 2021 року Генічеським центром професійного розвитку педагогічних працівників спільно з Привільненським закладом загальної середньої освіти в режимі онлайн-конференції на платформі ZOOM проведено практичний семінар для вчителів української мови та літератури на тему «Ед’ютейнмент: сучасний інструмент для роботи з учнями на уроках української мови та літератури».
        В умовах впровадження Нової української школи ця тема виявилася наразі актуальною та вмотивованою, оскільки  ед’ютейнмент – це метод, що передбачає активне навчання через гру, провідною метою якого є урізноманітнення процесу отримання знань у неформальній обстановці. Розвивається творче мислення, креативність, краще запам’ятовується новий матеріал та перевіряється вже пройдений.
        У ході семінару вчитель української мови та літератури Привільненського закладу загальної середньої освіти Катерина Кобенко презентувала свій досвід у використанні засобів ед’ютейнменту, як традиційних, так і сучасних. Вчителі мали змогу самі прийняти участь у практичному застосуванні цих методик.
        Кожен викладач прагне зацікавити здобувачів освіти своєю навчальною дисципліною, викликати в них інтерес до предмета, спонукати до творчого пошуку, що часто буває нелегко. Тому педагоги шукають такі технології навчання й такі форми проведення класних і позакласних занять. Участь вчителів у таких семінарах дає змогу не тільки отримати нові знання, а й випробувати їх у практичному застосуванні.  

You may also like...

Залишити відповідь