Заходи до дня визволення Генічеська від нацистських загарбників

        З метою відзначення визволення Генічеська від нацистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні в закладах освіти Генічеської міської ради в дистанційному режимі проведено цикл заходів, присвячених подіям  страшного  воєнного лихоліття та вшануванню пам’яті людей, долі яких зламала Друга світова війна.

     У бібліотеках та музейних кімнатах закладів загальної середньої освіти оформлено тематичні виставки «Генічеськ, опалений війною». Проведено онлайн-вікторини «Це потрібно не мертвим – це потрібно живим», відеопрезентації «Історичними сторінками Генічеська», конкурси малюнків.
         Ще в 2019 році здобувачі освіти Генічеського закладу загальної середньої  освіти №3 спільно з класними керівниками  почали кропітку роботу над створенням книги «Я пам’ятаю. Я пишаюсь», яку було презентовано перед учнями під час виховних заходів 28 жовтня 2021 року. Це не просто книга – це данина глибокої пошани до подвигу наших земляків, які брали участь у Другій світовій війні.
        Героїчні і разом з цим трагічні події часів війни торкнулись життя кожної родини. Саме тому учні Генічеського ліцею впровадили  проєкт з національно-патріотичного виховання “Родинні історії – родинні герої”. У рамках роботи над проєктом було проведено фоточелендж і створена фотогалерея “Надзвичайні подвиги звичайних дідусів”, яскравою подією стала родинна акція “Дерево пам’яті”.
       Біллю та горем, смертю та скаліченими долями відізвалася у душах українців Друга світова  війна. Тому всі проведені заходи до дня визволення Генічеська від фашистських загарбників сприяють вихованню молоді, гідної пам’яті про ці незабутні події .

You may also like...

Залишити відповідь