Проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та російської мови

       13 листопада 2021 року у дистанційному форматі відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та російської мови.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики:

 

8 клас

ІІ місце – Дригулу Кирила, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Бандура В.В.).

 

9 клас

ІІ місце – Карпюка Нікіту, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Кравець Т.О.) ;

ІІ місце – Звягінцеву Анастасію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель    Гульчак Є.А.);

ІІІ місце – Бітюкова Кирила, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель   Кальченко З.Р.);

 

10 клас

ІІ місце – Ганзіна Євгена, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Бандура В.В.);

ІІ місце – Сірмана Дмитра, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Гульчак Є.А.);

ІІІ місце – Стрюкова Олександра, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель   Кальченко З.Р.).

 

11 клас

ІІ місце – Соц Івана, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель      Бандура В.В.);

ІІІ місце – Чікалова Анатолія, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Гульчак Є.А.).

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови:

 

9 клас

І місце – Бородкіну Анастасію, ученицю Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Пукаленко В.М.);

ІІ місце – Ганса Наталю, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Толубець Г.О.);

ІІ місце – Кузнецову Маргариту, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель Новосад О.Л.);

ІІІ місце – Пилипенко Дар`ю, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Білан Н.В.).

 

10 клас

І місце – Золотаренко Софію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Куницька І.В.);

ІІ місце – Сандовську Софію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Дзугань О.А.);

ІІІ місце – Дейнегу Ярослава, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель Новосад О.Л.);

ІІІ місце – Кобець Діану, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Приходько Ж.Ж.);

ІІІ місце – Чернишова Артема, учня Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №2 Генічеської міської ради (вчитель Ільяшенко М.А.).

 

11 клас

І місце – Клевцова Єгора, учня Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Шапошник В.Г.);

ІІ місце – Очкур Наталію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Карпенко О.М.);

ІІ місце – Литвиненко Анастасію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Толубець Г.О.);

ІІІ місце – Туренову Есму, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель Ушакова С.І.);

ІІІ місце – Іващенко Валерія, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Білан Н.В.).

 

You may also like...

Залишити відповідь