Проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій, історії та географії

        20 листопада 2021 року у дистанційному форматі відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій, історії та географії.

        Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

        8 клас

        І місце – Пікуля Дмитра, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Гульчак Є.А.);

        ІІ місце – Цинцадзе Даніїла, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Кравець Т.О.);

        ІІ місце – Алексєєнко Марину, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель   Каламбет Ю.О.);

        ІІІ місце – Бондарчук Євгенію, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Гриненко В.О.);

        ІІІ місце – Булгакова Кирила, учня Рівненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Циба Н.Г.);

        ІІІ місце – Демка Євгена, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Мацків Н.В.).

        9 клас

        І місце – Кобець Анастасію, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Гриненко В.О.);

        ІІ місце – Карпенка Микиту, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель    Каламбет Ю.О.);

         ІІ місце – Звягінцеву Анастасію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель    Гульчак Є.А.);

        ІІІ місце – Гомана Олександра, учня Рівненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Циба Н.Г.);

        ІІІ місце – Кузнєцову Маргариту, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель    Мацків Н.В.);

        ІІІ місце – Мудрого Олександра, учня  Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Бандура В.В.).

        10 клас

        І місце – Лисенка Івана, учня Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Гриненко В.О.);

        ІІ місце – Дейнегу Ярослава, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель    Мацків Н.В.);

        ІІ місце – Курицьку Єлізавету, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Гульчак Є.А.);

        ІІІ місце – Войтовича Євгена, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель   Каламбет Ю.О.);

        ІІІ місце – Черчевича Іллю, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель      Кравець Т.О.).

        11 клас

        І місце – Русака Ярослава, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Каламбет Ю.О.);

        ІІ місце – Стрембовського Богдана, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель      Кравець Т.О.);

        ІІ місце – Чикалова Анатолія, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Гульчак Є.А.);

        ІІІ місце – Демиденко Лідію , ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель    Мацків Н.В.);

        ІІІ місце – Туманова Миколу, учня Догмарівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель    Ярошко Л.В.).

         Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

        8 клас

        І місце – Маркіну Катерину, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Царьонкова Ж.С.);

        ІІ місце – Дорош Світлану, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Тісліченко О.А.) ;

        ІІ місце – Коренкову Софію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель    Філенкова М.М.);

        ІІІ місце – Белічко Олександру, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель   Вирвихвіст Т.В.);

        ІІІ місце – Золотопуп Анастасію, ученицю Стрілківського закладу загальної середньої освіти  Генічеської міської ради (вчитель   Кукол Н.М.);

        ІІІ місце – Карпачову Вікторію, ученицю  Рівненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Стешенко С.Т.);

        ІІІ місце – Тутова Гліба, учня Петрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Шпилько А.С.);

 

        9 клас

        І місце – Тісліченко Анну, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Тісліченко О.А.) ;

        ІІ місце – Коваленко Вікторію, ученицю Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №2 Генічеської міської ради (вчитель Гуляєв О. В.) ;

        ІІІ місце – Бородкіну Анастасію, ученицю Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель    Солодова О.М.);

        ІІІ місце – Лебедкина Олександра, учня Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Мартинова О.П.);

        ІІІ місце – Ялового Леоніда, учня Новодмитрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Пилип`як В.А.).

 

        10 клас

        І місце – Золотаренко Софію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Головіна Л.П.);

        ІІ місце – Харатян Софію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Перфільєва Т.В.);

        ІІ місце – Кіт Варвару , ученицю Рівненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Стешенко С.Т.);

        ІІІ місце – Сілакова Дмитра, учня Риківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Удод Х.М.);

        ІІІ місце – Шкапяк Вікторію, ученицю  Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Мартинова О.П.).

        11 клас

        І місце – Жаботинського Антона, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Федосова О.А.);

        ІІ місце – Василець Дар`ю , ученицю Риківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Удод Х.М.);

        ІІІ місце – Карпенко Мілану, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Перфільєва Т.В.);

 

      Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

 

        8 клас

        І місце – Ніколаенко Аліну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти № 4 Генічеської міської ради (вчитель Криніна Т.В.);

        ІІ місце – Гриценко Дарину, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Пирогов І.А.);

        ІІ місце – Мельничук Марію, ученицю Петрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Бубнова Ю.Г.);

        ІІІ місце –Юсупову Катерину, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Подоляк С.М.);

        ІІІ місце – Васякіну Людмилу, ученицю Привільненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Бородін С.В.).

 

        9 клас

        ІІ місце – Ганса Наталію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Пирогов І.А.) ;

        ІІ місце – Білокурову Евеліну, ученицю Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради ( вчитель   Дроздова О.Ю.);

        ІІІ місце – Коваленко Вікторію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель   Осьмак О.В.);

        ІІІ місце – Пилипенко Дар’ю, ученицю Генічеського  закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Пирогов І.А.) ;

        ІІІ місце – Сезько Катерину, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Подоляк С.М.).

        10 клас

        І місце – Сірмана  Дмитра, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №1Генічеської міської ради (вчитель Пирогов І.А.) ;

        ІІ місце – Савченко Кіру, ученицю Петрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Бубнова Ю.Г.);

        ІІ місце – Семілетову Марію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Пирогов І.А.) ;

        ІІІ місце – Худик Аріну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель   Осьмак С.В.);

        ІІІ місце – Бондара Євгена, учня Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Гаращенко С.Ф.).

        ІІІ місце – Бабіча Андрія, учня Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Подоляк С.М.).

        11 клас

        І місце – Соц Івана, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель      Пирогов І.А.);

        ІІ місце – Клевцова Єгора, учня Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Гаращенко С.Ф.);

        ІІІ місце – Демчук  Ольгу, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель      Пирогов І.А.).

 

 

You may also like...

Залишити відповідь