Проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та фізики

       27 листопада 2021 року у дистанційному форматі відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та фізики.
       Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:

       8 клас

       І місце – Гриценко Дарину, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Густа І.А.);
       ІІ місце – Васильєву Анну, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Кобець Т.Д.);
       ІІ місце – Дубового Сергія, учня Привільненського  закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Дашко Я.А.);
       ІІІ місце – Тимчака Гліба, учня Риківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Мироненко Н.М.);
       ІІІ місце – Тимченко Дар’ю, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Зибіна В.О.);
       ІІІ місце – Чащина Артема, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Кукса В.Л.);
       ІІІ місце – Золотопуп Анастасія, ученицю Стрілківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Сажнєва О.В.).

       9 клас

       І місце – Жаркову Дар’ю, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Густа І.А.);
       ІІ місце – Цибу Віктора, учня Риківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Патріхалка Т.Ф.);
       ІІ місце – Кравець Аліну, ученицю Олексіївського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Павлова А.О.);
       ІІ місце – Ашихман Вероніку, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Зибіна В.О.);
       ІІІ місце – Бутка Кирила, учня Чонгарського опорного закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Маловічко Л.І.);
       ІІІ місце – Бай  Біляла, учня Новодмитрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Фесенко Ю.В.);
       ІІІ місце – Бородкіну Анастасію, ученицю Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Євтушенко М.П.);
       ІІІ місце – Сезько Катерину, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Кобець Т.О.).

       10 клас

       І місце – Семілєтову Марію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Густа І.А.);
       ІІ місце – Абдураманову Саніє, ученицю Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель  Доган О.Н.);
       ІІ місце – Громовенко Тамару, ученицю Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Євтушенко М.П.);
       ІІ місце – Литвинюк Валерію, ученицю Павлівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Дудка В.М.);
       ІІІ місце – Стасевича Артема, учня Олексіївського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Павлова А.О.);
       ІІІ місце – Шкапяк Вікторію, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Кобець Т.Д.).
       ІІІ місце – Корохову Сніжану, ученицю Стрілківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Дмитрієва Ю.В.).

       11 клас

       І місце – Соц Івана, ученя Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Густа І.А.);
       ІІ місце – Демчук Ольгу, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Зибіна В.О.);
       ІІ місце – Туренову Есмі, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Кукса В.Л.);
       ІІІ місце – Буряк Віолу, ученицю Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель  Калугіна О.В.);
       ІІІ місце – Островерху Анну, ученицю Догмарівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Лисенко Т.О.);
       ІІІ місце – Василець Дар’ю, ученицю Риківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Саттарова В.Я.).
       Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

       7 клас

       І місце – Тяпкова Дмитра, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Цуканова Н.П.);
       ІІ місце – Шеремет Софію, ученицю Рівненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Кешфедінов М.С.);
       ІІ місце – Єфремова Ігоря, учня Петрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Єфремова К.К.);
       ІІ місце – Янченко Ольгу, ученицю Догмарівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Тейфурова О.В.);
       ІІІ місце – Гнєзділова Івана, учня Риківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Овчаренко Є.Г.);
       ІІІ місце – Гнатову Анастасію, ученицю Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №2 Генічеської міської ради (вчитель  Куліш А.В.);
       ІІІ місце – Голуба Євгена, учня  Геніченського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель  Харитонова Г.І.).

       8 клас

       І місце – Цинцадзе Данііла, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Цемашко Г.В.);
       ІІ місце – Мельничук Марію, ученицю Петрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Єфремова К.К.);
       ІІ місце – Юсупову Катерину, ученицю Азовського  закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Гриненко О.А.);
       ІІІ місце – Мемедінову Левізу, ученицю Риківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Карачкова Т.П.);
       ІІІ місце – Струсь Анастасію, ученицю Олексіївського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Кравець Н.А.);
       ІІІ місце – Коренкову Софію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель Цуканова Н.П.);
       ІІІ місце – Стеблінова Дениса, учня Догмарівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Тейфурова О.В.).

       9 клас

       І місце – Кобець Анастасію, ученицю Азовського  закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Гриненко О.А.);
       ІІ місце – Горбенко Анну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Антонова А.Д.);
       ІІ місце – Ялового Леоніда, учня Новодмитрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Мачечук Н.В.);
       ІІ місце – Гансу Наталю, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Цемашко Г.В.);
       ІІІ місце – Пасечник Вікторію, ученицю Олексіївського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Кравець Н.А.);
       ІІІ місце – Кузнецову Маргариту, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель Мацків І.І.);
       ІІІ місце – Косову Діану, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Харитонова Г.І.).

       10 клас

       ІІ місце – Конотопа Тимура, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Самойлова О.П.);
       ІІ місце – Меметова Рустема, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Цемашко Г.В.);
       ІІІ місце – Лисенко Івана, учня  Азовського  закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Гриненко О.А.);
       ІІІ місце – Курицьку Єлизавету, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Антонова А.Д.).

       11 клас

       І місце – Русака Ярослава, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Самойлова О.П.);
       ІІ місце – Іващенко Валерію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Антонова А.Д.);
       ІІІ місце – Жаботинського Антона, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Цемашко Г.В.);
       ІІІ місце – Бекірову Ельзару, ученицю Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Гайдамака А.А.).

You may also like...

Залишити відповідь