БЕЗПЕЧНЕ ДИТИНСТВО

       У  рамках  Всеукраїнської  акції  «16 днів проти насильства» ліцеїсти долучились до циклу заходів на тему «Безпечне дитинство».
       За ініціативи організаторів: VIII Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини  Docudays UA при  БО «Фонд милосердя та здоров’я» спільно з проєктами «Шерифи для нових громад»  та «Нові виклики – нові методи: як убезпечити дітей в територіальних громадах  Херсонщини» , що реалізує БО «Фонд милосердя та здоров’я» та ГО «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір» у період із 01 по 10 грудня триває ексклюзивний онлайн-перегляд документальних фільмів із можливістю дискусії з експертами проектів.
       1 грудня ліцеїсти 9-Б класу долучилися до перегляду документального фільму «Пранкнули» та дискутували з експертками Оленою Вахтель, начальницею відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Херсонській області та Наталею Бімбірайте, керівницею проєктів «Шерифи для нових громад» та «Нові виклики – нові методи: як убезпечити дітей в територіальних громадах  Херсонщини». Під час бесіди учні та педагоги отримали практичні поради для захисту від кібербулінгу з метою створення безпечного освітнього  простору.

You may also like...

Залишити відповідь