Проведено ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

       27 листопада 2021 року у дистанційному форматі відбувся ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.
       Вітаємо переможців та призерів :

       3 клас

       І місце – Фоміну Єву, ученицю Олексіївського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Татарникова Н.О.);
       ІІ місце – Прядко Вероніку, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Чванкова В.І.);
       ІІ місце – Колодову Софію, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Коцько О.О.);
       ІІІ місце – Лук`яненко Віолетту, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель Бородіна І. В.);
       ІІІ місце – Литвин  Анастасію, ученицю Рівненського закладу загальної середньої освіти  Генічеської міської ради (вчитель Федько Т.М.);
       ІІІ місце – Кушманцеву Домініку, ученицю Новодмитрівського закладу загальної середньої освіти  Генічеської міської ради (вчитель Шулежко С.М.);
       ІІІ місце – Слюсаренко Ульяну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Ємельяненко О.М.).

       4 клас

       І місце – Антипенко Катерину, ученицю Олексіївського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Турчина Т.В.);
       ІІ місце – Москаленка Олександра, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Данішевська Н.В.) ;
       ІІІ місце – Асанова Ельдара, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель    Струк С. В.);
       ІІІ місце – Бабко Вероніку, ученицю Чонгарського опорного закладу загальної середньої освіти  Генічеської міської ради (вчитель   Конопльова С.В.);
       ІІІ місце – Шулежко Артема, учня Новодмитрівського закладу загальної середньої освіти  Генічеської міської ради (вчитель Ісаєва М.С).

       5 клас

       І місце – Дячко Софію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Бандура В.Р.);
       ІІ місце – Матвєєва Івана, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель Кобенко Н.А.);
       ІІ місце – Кривцову Тетяну, ученицю  Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Шарлай Н.О.);
       ІІІ місце – Бакляк Ксенію, ученицю Стокопанівської гімназії Генічеської міської ради (вчитель  Ющенко А.В.);
       ІІІ місце – Трояна Ярослава, учня Риківського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель Стрюкова О.В.);
       ІІІ місце – Шмоніну Маргариту, ученицю Новодмитрівського закладу загальної середньої освіти  Генічеської міської ради (вчитель Левицька В. В.)

       6 клас

       І місце – Бандуру Яну, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Золотаренко А.В.);
       ІІ місце – Бухтіярова Нікіту, учня Привільненського закладу загальної середньої освіти  Генічеської міської ради (вчитель Кубаткіна К.М.);
       ІІ місце – Угляр Дарину, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти  Генічеської міської ради (вчитель Шарлай Н.О.);
       ІІІ місце – Бондаренко Поліну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель Примачко О.Г.);
       ІІІ місце – Лебедєву Юлію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Зінурова Н.С.);
       ІІІ місце – Артюх Даніелу, ученицю Петрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Сорокіна Т.І.).

       7 клас

       І місце – Буба Поліну, ученицю Чонгарського опорного закладу загальної середньої освіти  Генічеської міської ради (вчитель Познякова Т.);
       ІІ місце – Глотку Анастасію, ученицю Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Пукаленко В.М.);
       ІІ місце – Гоменок Злату, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Золотарьова К.П.);
       ІІІ місце – Заболотню Дар`ю, ученицю Стрілківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Ковалевич Н.І.);
       ІІІ місце – Терещенко Кирила, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Осьмак В.В.);
       ІІІ місце – Муц Наталію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Малицька Г.О.).

       8 клас

       І місце – Левенець Євгенію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Гульчак А.В.);
       ІІ місце – Шевченко Юлію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Ісадкова Н.В.);
       ІІ місце – Гембаровську Вікторію, ученицю Чонгарського опорного закладу загальної середньої освіти  Генічеської міської ради (вчитель Поляниця О.В.);
       ІІІ місце – Бондарчук Євгенію, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти  Генічеської міської ради (вчитель Глушко Н.А.);
       ІІІ місце – Бакляк Катерину, ученицю Стокопанівської гімназії Генічеської міської ради (вчитель Конопелько С.В.);
       ІІІ місце – Ніколаєнко Аліну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель Кобенко Н.А.).

       9 клас

       І місце – Тісліченко Анну, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Золотарьова К.П.);
       ІІ місце – Бразець Юлію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Зінурова Н.С.);
       ІІІ місце – Колбасову Альону, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської рад (вчитель Шарлай Н.О.).

       10 клас

       І місце – Золотаренко Софію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Золотаренко А.В.);
       ІІ місце – Сандовську Софію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Осьмак В.В.);
       ІІІ місце – Бондара Євгена, учня Новогригорівського закладу загальної середньої освіти  Генічеської міської ради (вчитель Голощапова В.М.);
       ІІІ місце – Худик Аріну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Щербаненко І.І.);
       ІІІ місце – Журавко Вікторію, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Шарлай Н.О.).

       11 клас

       І місце – Литвиненко Анастасію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Кутюк Б. В.);
       ІІ місце – Семенюк Світлану, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Глушко Н.А.);
       ІІ місце – Остапчук Валерію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Осьмак В.В.);
       ІІІ місце – Демиденко Лідію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель Кулик О.С.);
       ІІІ місце – Запарову Олену, ученицю Догмарівського закладу загальної середньої освіти  Генічеської міської ради (вчитель Щирока-Кобець С.В.)
       ІІІ місце – Шрамка Максима, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської рад (вчитель Довгалюк С.В.).

You may also like...

Залишити відповідь