Проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, української мови і літератури, трудового навчання

         04 грудня 2021 року у дистанційному форматі відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, української мови і літератури, трудового навчання.

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

6 клас

І місце – Посошко Катерину, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Коваль О.В.);

ІІ місце – Чертиліну Тетяну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Антонова А.Д.);

ІІ місце – Ковалевського Дмитра, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Ніколаєнко О.М.);

ІІІ місце – Зіядінова Ервіна, учня Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Ковальова С.С.);

ІІІ місце – Ковалевського Святослава, учня Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Бородкіна Ю.О.);

ІІІ місце – Бухтіярова Нікіту, учня Привільненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Водько Г.А.);

ІІІ місце – Мемединова Едема, учня Риківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Баїмова А.С.);

7 клас

І місце – Єфремова Ігоря, учня Петрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Дубіна Г.В.);

ІІ місце – Заболотну Дар’ю, ученицю Стрілківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Золотопуп В.Ю.);

ІІ місце – Жирова Кирила, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Неймет І.В.);

ІІІ місце – Тяпкова Дмитра, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Коваль О.В.);

ІІІ місце – Білецького Романа, учня Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Даніна Л.В.);

ІІІ місце – Терещенка Кирила, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Шликова О.В.);

8 клас

І місце – Тимченко Дар’ю, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Шликова О.В.);

ІІ місце – Дригулу Кирила, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Неймет І.В.);

ІІІ місце – Салгалову Алісу, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Коваль О.В.);

ІІІ місце – Мельничук Марію, ученицю Петрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Дубіна Г.В.);

ІІІ місце – Дубового Сергія, учня Привільненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Водько Г.А.);

9 клас

І місце – Ялового Леоніда, учня Новодмитрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Скобля А.М.);

ІІ місце – Мороза Максима, учня Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №2 Генічеської міської ради (вчитель   Грушевська О.П.);

ІІ місце – Кияшка Максима, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Ніколаєнко О.М.);

ІІІ місце – Цибу Віктора, учня Риківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Азмєєва С.Е.);

ІІІ місце – Кравець Аліну, ученицю Олексіївського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Лук’яненко С.Д.);

ІІІ місце – Кобець Анастасію, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Гриненко В.О.);

ІІІ місце – Звягінцева Анастасія, учениця Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Шликова О.В.);

10 клас

ІІ місце – Золотаренко Софію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Неймет І.В.);

ІІ місце – Кобзара Максима, учня Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №2 Генічеської міської ради (вчитель   Халілова Л.П.);

ІІІ місце – Савченко Кіру, ученицю Петрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Дубіна Г.В.);

ІІІ місце – Тюлекі Шевкіє, ученицю Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Ковальова С.С.);

ІІІ місце – Войтовича Євгена, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель   Ольховська Н.В.);

11 клас

І місце – Русака Ярослава, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель   Дарморез А.В.);

ІІ місце – Соц Івана, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Неймет І.В.);

ІІІ місце – Бекірову Ельзару, ученицю Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Ковальова С.С.);

ІІІ місце – Бойчик Вікторію, ученицю Догмарівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Тейфурова О.В.);

ІІІ місце – Остапчук Валерію, учениця Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Шликова О.В.).

 

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

7 клас

І місце – Михайлову Марію, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Глушко Н.А.);

ІІ місце – Глотку Анастасію, ученицю Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Пукаленко В.М.);

ІІ місце – Гоменок Злату, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Золотарьова К.П.);

ІІІ місце – Гоман Поліну, ученицю Рівненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Карпачова Н.М.);

ІІІ місце – Лапенко Софію, ученицю Привільненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Кубаткіна К.М.);

ІІІ місце – Муц Наталію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель   Малицька Г.О.);

ІІІ місце – Трощіна Богдана, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Осьмак В.В.);

8 клас

І місце – Бохонко Анну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Ісадкова Н.В.);

ІІ місце – Левенець Євгенію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Гульчак А.В.);

ІІ місце – Карпачову Вікторію, ученицю Рівненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Цюпко О.М.);

ІІІ місце – Васильєву Анну, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Глушко Н.А.);

ІІІ місце – Ніколаєнко Аліну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Кобенко Н.А.);

ІІІ місце – Наверську Варвару, ученицю Стрілківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Ковалевич Н.І.);

ІІІ місце – Османову Земіне, ученицю Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Власенко Л.М.);

9 клас

І місце – Ганса Наталю, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Золотарьова К.П.);

ІІ місце – Каюмову Аміну, ученицю Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №2 Генічеської міської ради (вчитель   Тарасенко Н.І.);

ІІ місце – Лебедкина Олександра, учня Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Шарлай Н.О.);

ІІІ місце – Бойко Вікторію, ученицю Рівненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Карпачова Н.М.);

ІІІ місце – Ягяджика Едуарда, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Кулик О.С.);

ІІІ місце – Жицьку Анастасію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Зінурова Н.С.);

10 клас

І місце – Запорожченко Віолетту, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Золотаренко А.В.);

ІІ місце – Кобець Діану, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель   Щербаненко І.І.);

ІІ місце – Сандовську Софію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Осьмак В.В.);

ІІІ місце – Познякову Вікторію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Кулик О.С.);

ІІІ місце – Шкапяк Вікторію, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Шарлай Н.О.);

ІІІ місце – Козар Анну, ученицю Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Голощапова В.М.);

ІІІ місце – Мельник Єлизавету, ученицю Сокологірненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Подрєзова І.Ф.);

11 клас

І місце – Литвиненко Анастасію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Кутюк Б.В.);

ІІ місце – Семенюк Світлану, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Глушко Н.А.);

ІІ місце – Демчук Ольгу, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Осьмак В.В.);

ІІІ місце – Шрамко Максима, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Довгалюк С.В.);

ІІІ місце – Демиденко Лідію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Кулик О.С.).

 

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з обслуговуючої праці:

9 клас

І місце – Шережньову Карину,  ученицю Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Самойленко Н.В.);

ІІ місце – Люманову Айше, ученицю Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Будій Г.А.);

ІІ місце – Гриценко Дарину, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель  Корнійчук І.В.);

ІІІ місце – Волощук Ксенію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель  Мартиненко М.О.);

ІІІ місце – Жукову Ксенію, ученицю Риківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Саттарова В.Я.);

11 клас

І місце – Крижановську Марину,  ученицю Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №2 Генічеської міської ради (вчитель   Крижановська С.М.);

ІІ місце – Корнійчук Валерію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель  Корнійчук І.В.);

ІІ місце – Едемову Лілію,  ученицю Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Самойленко Н.В.);

ІІІ місце – Громовенко Тамару, ученицю Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Будій Г.А.);

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної праці:

9 клас

І місце – Лопатіна Андрія, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель  Оберемченко В.Ф.);

ІІ місце – Калашнікова Кирила,  учня Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Гайдамака А.А.);

ІІ місце – Харлова Владислава, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель  Лоза І.О.);

ІІІ місце – Мітракова Станіслава, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель  Примачко В.А.);

ІІІ місце – Чеботарьова Миколу, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель  Зарапін М.В.);

ІІІ місце – Бойка Кирила, учня Петрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Алексєєнко П.І.);

11 клас

І місце – Степаненка Федора, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель  Оберемченко В.Ф.);

ІІ місце – Романенка Романа, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель  Зарапін М.В.);

ІІ місце – Жаботинського Антона, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель  Лоза І.О.);

ІІІ місце – Бойка Миколу, учня Петрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Алексєєнко П.І.);

ІІІ місце – Кулика Костянтина, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель  Примачко В.А.).

You may also like...

Залишити відповідь