Робоча нарада з питань завершення фінансового року та планування заходів на 2022 бюджетний рік

         08 грудня 2021 року начальником Відділу освіти Генічеської міської ради Ганною Бондаревою проведено робочу нараду з розпорядниками коштів з питань завершення 2021 року та планування заходів щодо фінансування закладів і установ освіти на 2022 рік.         

         Особливу увагу було приділено  внутрішньому контролю за використанням бюджетних коштів,  якості наданих послуг населенню, важливості оприлюднення фінансових звітів на офіційних сайтах, інших порталах та носіях.

         Одним з важливих моментів є перехід на фінансову автономію закладів освіти, самостійне вирішення питань фінансово-господарського забезпечення.

         Обговорено питання  забезпечення використання освітніх субвенцій всіх типів до кінця 2021 року, функціонування закладів і установ освіти,   вартості харчування дітей у закладах дошкільної і загальної середньої освіти громади на 2022 рік з урахуванням нового порядку організації харчування.

         Начальником Відділу освіти акцентовано увагу розпорядників коштів на дотриманні вимог нормативно-правових актів щодо  порядку отримання та відображення у бухгалтерському обліку благодійної (добровільної) допомоги, отриманої від фізичних і юридичних осіб.

         За підсумками робочої наради надано протокольні доручення.

You may also like...

Залишити відповідь