Проведено ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

         11 грудня 2021 року у дистанційному форматі відбувся ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

5 клас

І місце – Дячко Софію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Бандура В.Р.);

ІІ місце – Дерев’янко Діану, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Ісадкова Н.В.);

ІІ місце – Грекову Валерію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Кобенко Н.А.);

ІІІ місце – Юдко Валерію, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Шарлай Н.О.);

ІІІ місце – Георг Вікторію, ученицю Рівненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Цюпко О.М.);

6 клас

І місце – Романенко Анну, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Золотаренко А.В.);

ІІ місце – Чертиліну Тетяну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Зінурова Н.С.);

ІІ місце – Левицьку Дар’ю, ученицю Новодмитрівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Левицька В.В.);

ІІІ місце – Бондаренко Поліну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Примачко О.Г.);

ІІІ місце – Литовченко Тетяну, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Шарлай Н.О.);

ІІІ місце – Єрещенка Олександра, учня Чонгарського опорного закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Поляниця О.В.);

7 клас

І місце – Гоменок Злату, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Золотарьова К.П.);

ІІ місце – Івахненко Яну, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Глушко Н.А.);

ІІІ місце – Єзоян Кнарік, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Ісадкова Н.В.);

8 клас

І місце – Левенець Євгенію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Гульчак А.В.);

ІІ місце – Бохонко Анну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Ісадкова Н.В.);

ІІІ місце – Ніколаєнко Аліну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Кобенко Н.А.);

ІІІ місце – Сульженко Дар’ю, ученицю Азовського  закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Глушко Н.А.);

9 клас

І місце – Тісліченко Анну, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Золотарьова К.П.);

ІІ місце – Білокурову Евеліну, ученицю Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Власенко Л.А.);

ІІ місце – Волощук Ксенію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Зінурова Н.С.);

ІІІ місце – Бойко Вікторію, ученицю Рівненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Карпачова Н.М.);

ІІІ місце – Ягяджика Едуарда, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Кулик О.С.);

ІІІ місце – Сезько Катерину, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Шарлай Н.О.);

10 клас

І місце – Гріцуту Вероніку, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Золотаренко А.В.);

ІІ місце – Харатян Софію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Осьмак В.В.);

ІІ місце – Черняєву Богдану, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Шарлай Н.О.);

ІІІ місце – Познякову Вікторію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Кулик О.С.);

11 клас

І місце – Литвиненко Анастасію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Кутюк Б.В.);

ІІ місце – Семенюк Світлану, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Глушко Н.А.);

ІІ місце – Остапчук Валерію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Осьмак В.В.);

ІІІ місце – Гуртовенко Яну, ученицю Риківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (Халілова М.М.).

You may also like...

Залишити відповідь