Проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, німецької мови та англійської мови

         11 грудня 2021 року у дистанційному форматі відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, німецької мови та англійської мови.

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

7 клас

І місце – Шеремет Софію, ученицю Рівненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Гапшенко М.М.);

ІІ місце – Тяпкова Дмитра, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти№4 Генічеської міської ради (вчитель   Мацків І.І.);

ІІ місце – Муц Наталію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти№3 Генічеської міської ради (вчитель Мустафаєва Н.Т.);

ІІІ місце – Заболотню Дар’ю, ученицю Стрілківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Панфілова С.М.);

ІІІ місце – Тимошенко Євгенію, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Кобець Т.О.);

ІІІ місце – Голікова Іллю, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Кудряшова О.О.);

ІІІ місце – Терещенка Кирила, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Шароварова С.П.).

 

8 клас

І місце – Цинцадзе Данила, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Кудряшова О.О.);

ІІ місце – Демка Євгена, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №4  Генічеської міської ради (вчитель Мацків І.І.);

ІІ місце – Маркіну Катерину, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Шароварова С.П.);

ІІІ місце – Карпачову Вікторію, ученицю Рівненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Гапшенко М.М.);

ІІІ місце – Хохлову Анастасію, ученицю Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Курасова М.Ю.);

ІІІ місце – Генчєва Владислава, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Мустафаєва Н.Т.).

 

9 клас

І місце – Кузнецову Маргариту, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Мацків І.І.);

ІІ місце – Оголь Катерину, ученицю Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №2 Генічеської міської ради (вчитель   Куліш А.В.);

ІІ місце – Савчук Єлізавету, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Кудряшова О.О.);

ІІІ місце – Кобець Анастасію, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Кобець Т.О.);

ІІІ місце – Коваленко Вікторію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Мустафаєва Н.Т.);

ІІІ місце – Кокуль Лілію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Шароварова С.П.).

10 клас

І місце – Золотаренко Софію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Кудряшова О.О.);

ІІ місце – Конотопа Тимура, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти№3 Генічеської міської ради (вчитель Мустафаєва Н.Т.);

ІІ місце – Сірмана Дмитра, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Шароварова С.П.);

ІІІ місце – Корохову  Сніжану, ученицю Стрілківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Панфілова С.М.);

ІІІ місце – Кіт Варвару, ученицю Рівненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Гапшенко М.М.);

ІІІ місце – Кобзара Максима, учня Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №2 Генічеської міської ради (вчитель   Куліш А.В.).

11 клас

І місце – Карпенко Мілану, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель   Шароварова С.П.);

ІІ місце – Тернавську Валерію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Мустафаєва Н.Т.);

ІІ місце –  Соц Івана, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Кудряшова О.О.);

ІІІ місце – Туренову Есмі, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель   Мацків І.І.);

ІІІ місце – Юнусова Нарімана, учня Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №2 Генічеської міської ради (вчитель   Куліш А.В.);

ІІІ місце – Жукову Валерію, ученицю Риківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Ніколаєва Р.А.).

 

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови:

8 клас

І місце – Дригулу Кирила, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Грекова Г.М.);

ІІ місце – Мемедінову Левізу, ученицю Риківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Широка І.П.).

9 клас

І місце – Зяблову Ульяну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель   Тимашенко А.Ю.);

ІІ місце – Кур`янович Яну, ученицю  Привільненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Клименко Є.В.);

ІІІ місце – Мартиненко Вероніку, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Грекова Г.М.).

10 клас

ІІІ місце – Соколову Анастасію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель   Санькова В.Г.);

11 клас

І місце – Кравченко Наталію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Санькова В.Г.);

ІІІ місце – Бубнова Вадима, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Грекова Г.М.);

 

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:

8 клас

І місце – Романчук Анастасію,  ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Чорновол Т.І.);

ІІ місце – Тимченко Дар`ю, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти№1 Генічеської міської ради (вчитель   Лисенко О.Л.);

ІІ місце – Коновалову Діану, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель  Коваленко О.В.);

ІІІ місце – Юсупову Катерину, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Фомичова О.М.);

ІІІ місце – Маркова Данила, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель  Тимчук О.М.).

9 клас

І місце – Кузнецова Кирила,  учня Генічеського закладу загальної середньої освіти № 3 Генічеської міської ради (вчитель   Коваленко О.В.);

ІІ місце – Максимука Максима, учня Чонгарського опорного закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Нескаромних Л.С.);

ІІ місце – Жаркову Дар`ю , ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель  Навальна Н.В.);

ІІІ місце – Колбасову Альону, ученицю Азовського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Фомичова О.М.);

ІІІ місце – Горбенко Анну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель  Лисенко О.Л.);

ІІІ місце – Мороза Максима, учня Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №2 Генічеської міської ради (вчитель  Підворчанська Ю.В.).

10 клас

І місце – Запорожченко Віолетту,  ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Навальна Н.В.);

ІІ місце – Кобець Діану, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель  Кащавцева Ю.А.);

ІІ місце – Чернишова Артема,  учня Новоолексіївського закладу загальної середньої освіти №2 Генічеської міської ради (вчитель   Юнусова Г.С.);

ІІІ місце – Мельник Єлізавету, ученицю Сокологірненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Гопенюк Н.О.);

ІІІ місце – Журавко Вікторію, ученицю Азовського  закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель   Фомичова О.М.);

ІІІ місце – Сандовську Софію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти№1 Генічеської міської ради (вчитель   Підкоритова К.В.)

11 клас

І місце – Юшкову Карину, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель  Навальна Н.В.);

ІІ місце – Русака Ярослава, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель  Коваленко О.В.);

ІІІ місце – Демчук Ольгу, ученицю Генічеського Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель  Підкоритова К.В.);

ІІІ місце – Клевцова Єгора, учня Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель  Короткевич Н.О.);

ІІІ місце – Деміденко Лідію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель  Тимчук О.М.).

You may also like...

Залишити відповідь