Проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, астрономії та екології

         18 грудня 2021 року у дистанційному форматі відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, астрономії, екології.

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства:

9 клас

І місце – Жаркову Дар’ю, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Тісліченко О.А.);

ІІ місце – Мітрохіну Анастасію, ученицю Риківського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Вівтаник О.Б.);

ІІ місце – Піддубну Вікторію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради (вчитель Стецька А.В.);

ІІ місце – Тєлкову Анастасію, ученицю Новогригорівського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Солодова О.М.);

ІІІ місце – Бойко Вікторію, ученицю Рівненського закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради (вчитель Стешенко С.Т.);

ІІІ місце – Скирдову Аліну, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Вівтаник О.Б.);

ІІІ місце – Волощук Ксенію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Царьонкова Ж.С.);

10 клас

І місце – Черчевича Іллю, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Тісліченко О.А.);

ІІ місце – Харатян Софію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Царьонкова Ж.С.);

11 клас

І місце – Рудницьку Дарину, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель   Тісліченко О.А.);

ІІ місце – Остапчук Валерію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Царьонкова Ж.С.).

 

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

10 клас

І місце – Сандовську Софію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Антонова А.Д.);

ІІ місце – Меметова Рустема, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Цемашко Г.В.);

ІІ місце – Конотопа Тимура, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Самойлова О.П.);

11 клас

ІІ місце – Жаботинського Антона, учня Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Цемашко Г.В.);

ІІ місце – Іващенко Валерію, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Антонова А.Д.);

ІІІ місце – Туманова Микиту, учня Догмарівського  закладу загальної середньої освіти  Генічеської міської ради (вчитель Тейфурова О.В.).

 

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології:

10 клас

ІІ місце – Меньшикову Анастасію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Густа І.А.);

ІІІ місце – Сірмана Дмитра, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Зибіна В.Л.);

11 клас

ІІ місце – Семілєтову Марію, ученицю Генічеського ліцею Генічеської міської ради (вчитель Густа І.А.);

ІІ місце – Демчук Ольгу, ученицю Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради (вчитель Зибіна В.Л.);

ІІІ місце – Малашта Володимира, учня Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Генічеської міської ради (вчитель Шелінговська О.О.).

You may also like...

Залишити відповідь