Гідні досягнення учнів Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради

         З 12 листопада по 5 грудня 2021 року проходив наймасштабніший в Україні II Всеукраїнський відкритий марафон з української мови. Мета цього конкурсу – розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови, формування компетентностей комунікативно, доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування. З-понад 35835 учасників були відмічені учні 4-А класу Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради Алієв Ренат, Бородіна Кіра, Кібенко Олександр (учитель Густий Олександр Миколайович).

        Змагання відбувалося в 4 етапи у форматі комп’ютерного тестування на платформі “HUMAN Школа”. 17 грудня організатори ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови – Інститут модернізації змісту освіти та освітня компанія «Х’юман» – оголосили результати. Серед переможців у категорії «Учні 4-го класу» Кібенко Олександр, який посів І місце.

       До речі, І Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика було проведено дистанційно в лютому-березні 2021 року. Учні Густого О. М. Кібенко Олександр та Бородіна Кіра посіли ІІ та ІІІ місця.

        Вітаємо переможця та учасників ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови та бажаємо подальших яскравих перемог!

           

You may also like...

Залишити відповідь