Юні тенісисти Генічеська – другі в області

Виходить, що не тільки святий Миколай приносить діткам подарунки, буває й таке, що діти самі дарують їх. 19 грудня 2021 року команда юних тенісистів Генічеська приймала участь в обласних спортивних змаганнях з настільного тенісу в Херсоні, і здобула почесне друге місце, пропустивши вперед лише господарів турніру. Представники нашої команди були наймолодшими на цих змаганнях, до її складу ввійшли здобувачі освіти Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Кандаков Олександр (6 клас), Лашкевич Станіслав (5 клас), Парада  Вікторія (3 клас), Маркова Олександра (11 клас).
       Супроводжували  та вболівали за наших  срібних переможців їх тренер Олег Петренко та учитель фізичної культури Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Олександр Козін.
        До речі, у цей святковий день прибули на змагання 16 команд. Наші хлопці обіграли всі команди і у фіналі вибороли І місце у юнаків з Херсону.
        Участі в обласних змаганнях з настільного тенісу сприяли        начальник Відділу освіти Генічеської міської ради Ганна Бондарева, директор Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Тетяна Микитась,  батьки учнів, які з розумінням і відповідальністю віднеслись до спортивних змагань, на які були заявлені їхні діти. Залишається тільки побажати  нашим юним спортсменам та їх вихователям: так тримати!