Оголошення про проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти Генічеської міської ради

       Оголошується конкурс на визначення опорного закладу загальної середньої освіти Генічеської міської ради.
       Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти, затвердженого рішенням сесії Генічеської  міської ради від 18 червня 2021 року №  587 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти».
       Конкурс проводиться у два етапи:
–   перший етап – підготовчий з 05 січня  2022 року  по 14 січня 2022 року (включно), у ході якого здійснюється подання заявок та матеріалів закладами загальної середньої освіти на участь у конкурсі відповідно до переліку, затвердженого рішенням сесії міської ради від 18 червня 2021 року.

Заявка та матеріали подаються до Відділу освіти  Генічеської міської ради  за адресою: місто Генічеськ, вулиця Вокзальна, 15 і приймаються секретарем конкурсної комісії;
–   другий  етап – основний, з 17 січня 2022 року по 21 січня  2022 року (включно), під час якого здійснюється вивчення документів, презентація, візуальний огляд закладу освіти з виїздом на місце, ухвалюється рішення комісії про визначення переможця конкурсу та подання міській раді для прийняття рішення на сесії про присвоєння статусу опорного закладу.
       Подані матеріали на конкурс оцінюються за такими критеріями: максимальна кількість балів за одним критерієм – 10 балів, мінімальна кількість балів – 0 балів. Підсумки конкурсу підбиваються за загальною сумою балів за кожним критерієм.
       До участі у конкурсі запрошуються заклади загальної середньої освіти Генічеської міської ради. Конкурс проводиться за наявності не менше одного кандидата на опорний заклад загальної середньої освіти.
       Визначення переможця конкурсу проводиться конкурсною комісією із визначення опорного закладу освіти, затвердженою рішенням Генічеської міської ради № 587 від 18 червня 2021 року.

 

You may also like...

Залишити відповідь