Відзначення Дня Соборності України в закладах освіти Генічеської міської ради

       22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об’єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

       Всі заклади освіти Генічеської міської ради долучилися до проведення заходів з нагоди відзначення  Дня Соборності України.

       У закладах загальної середньої освіти організовано  тематичні лекції  «Соборна мати –  Україна, одна для всіх як оберіг», проведено виховні години «Соборність України – соборність наших душ», тренінги «Я частина великої Держави», оформлено тематичні  виставки у бібліотеках закладів освіти «Соборна – значить  єдина!», у класних куточках розміщено фотоматеріали «22 січня – День Соборності України».

       Вчителі початкових класів Генічеського закладу загальної середньої освіти №1 організували похід до Генічеського краєзнавчого музею для учнів перших класів. Діти мали змогу дізнатися багато цікавих фактів про місто Генічеськ, його минуле та сьогодення.

       У Рівненському ліцеї класними керівниками організовано перегляд фільмів «Акт Злуки: відтворення історичної правди», «22 січня – День Соборності України». Для учнів 5-7 класів Щасливцівського закладу загальної середньої освіти проведено флешмоб «Я люблю Україну», а у Догмарівському ліцеї – патріотичний фотоквест «Єднання заради Незалежності».

       Здобувачі освіти 1-4 класів Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 брали участь у виставці малюнків «Моя чарівна Україна», а 5-11 класи  – у виставці малюнків та поробок «Україна очима дітей».

       До Дня Соборності України у дошкільному підрозділі Червонської  гімназії оформлено тематичну виставку «Україна починається з тебе» та проведено віртуальну мандрівку просторами України «Від Карпат до Луганського степу». Проведено інтегровані заняття у дошкільному підрозділі Новодмитрівського ліцею «Україна – наша держава, в ми – українці», в  Азовському закладі дошкільної освіти «Світлячок» «Щасливе дитинство у єдиній Україні» та Новоолексіївському закладі дошкільної освіти ясла-садок №15 «Івушка» «Єдина навіки країна – рідна моя Україна». За допомогою яскравої аплікації з паперових долоньок створено прапор України у Генічеському закладі дошкільної освіти ясла-садок «Червона шапочка».

       У Новоолексіївському закладі дошкільної освіти №20 «Джерельце» відбувся цікавий виховний захід «Соборна мати – Україна, одна на всіх, як оберіг».

You may also like...

Залишити відповідь